Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért szeretek egy olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért szeretek egy olyan férfit akit alig ismerek és megmondta, h csak szexre vagyok jó neki?

Figyelt kérdés
2011. dec. 4. 14:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
51%
Mert nőből vagy, ezért csak a külső számít neked.
2011. dec. 4. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
66%
Elsőnél a pont. Én ismertem olyat is aki hagyta, hogy verje a pasija, amikor én seggét kinyaltam volna, úgy szerettem. Mégis vele volt még fél évet, miközben folyton megcsalta. :D De végül is, azt kapják amit megérdemelnek.
2011. dec. 4. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
nagyon nem így van, egyszer feküdtünk le, és én szakítottam vele, mert megmondtam, h nem leszek a szexpartnere
2011. dec. 4. 15:03
 4/11 anonim ***** válasza:
78%

Barom válaszok.

Nem igazán tehetünk arról, hogy kibe szeretünk bele. Ez puszta kémia...

Ha jó vele, akkor élvezd. Ha már többet szenvedsz, mint amennyit adni tud, akkor állj fel és hagyd, hogy más jöjjön a helyébe.

Sok boldogságot!

2011. dec. 4. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Én is szerethetnék olyan nőt akiért oda lennék, de neki csak a farkam kell! Ez tök hétköznapi és érthető eset!

Valószínű szexi vagy és izgató is, de nem vagytok egymáshoz valók, te viszont másképp gondolod.


Azt megkérdezhetem h hogy mentél bele, ebbe a csak szex dologba? :) A lányok ilyenre általában nem kaphatóak. :)

2011. dec. 6. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Nem tudtam h csak szexre kellek neki. De mar vege.
2011. dec. 6. 11:23
 7/11 anonim ***** válasza:

tegnap 11:23


Így már érthető! :)

Ne aggódj, vannak fiúk akiknek te vagy az istennőjük csak meg kell találnod őket. Talán akad köztük olyan aki neked kell.

Amúgy nekem is a legtöbb nő kéne a szexre de max minden 1000. lenne csak kapcsolatra is hozzám való! Ez így működik.

2011. dec. 7. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Én is hasonló cipőben járok. Sajnos azt kell mondjam, hogy igaza van az előttem válaszolónak, miszerint addig kell élvezni a szexkapcsolatokat amig többet tudnak adni, mint a mi szenvedésünk. Én is mindent megadnék annak a srácnak, mégsem akar velem kapcsolatot, csupán csak szexet....
2011. dec. 10. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

tegnapelőtt 12:03


De te nem akarsz tőle szexet? Vagy akárki mástól? :)

2011. dec. 12. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
én csak olyan emberrel szexelek akit szeretek. de így egy erkölcstelen ringyó lennék, ha belementem volna ebbe az egészbe
2011. dec. 12. 12:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!