Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek hogy döntsek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hogy döntsek?

Figyelt kérdés
Van egy fiú aki nagyon tetszik és már jártam is vele de aztán vége lett egy súlyos próbléma miatt...,és van még egy fiú akibe szinte már szerelmes vagyok és már jártam vele töbször is :$ nem tudom melyik iránt mit érzek...kérlek segítsetek *__*
2011. nov. 15. 17:45
 1/5 anonim ***** válasza:
Mi mondjuk meg hogy kivel járj? Majd elválik.
2011. nov. 15. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Mi a súlyos probléma? Nem mindegy azért, hogy mi volt az ok. Az írásod alapján tényleg jól össze vagy zavarodva. Huhu. Ez nem jó. Lényeg az hogy semmit ne kapkodj el. A vége az is lehet hogy egyik srác se kell.
2011. nov. 15. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
ha többször nem működtek, miért gondolod, hogy ha újrakezded bármelyikkel is, fognak?
2011. nov. 15. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
ha egyikkel súlyos probléma van a másikkal meg már többször szakítottatok nem értem mi a gond? egyik sem jó, ez már eldőlt, akkor miért nem hagyod őket?
2011. nov. 15. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszaitokat:D

és eggyet is értek veletek...nem lenne jó ötlet újra belekezdeni egy kapcsolatba...lehet az lelkileg is megviselne...

nagyon köszönöm nektek!

sziasztok!

2011. nov. 16. 19:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!