Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mit csináljak?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit csináljak? Mire döntsek?

Figyelt kérdés

jelenlegi barátom 19 éves én 15 leszek nem sokára...nagyon szeretjük egymást, és ő azt mondta, hogy hosszútávra tervez, de én nem tudom, hogy ezt akarom-e. mert ugye ő 19 éves már szinte felnőtt és nem is gond h hosszútávra tervez..de én még csak 14 éves vagyok, még annyi minden történhet velem, meg még sok pasim lehet...szeretem, de én nem akarom magam elkötelezni..

most gondolkozok h szakítsak-e vele, tudom h fájna neki is meg nekem is, de nem akarok még hosszútávra tervezni még előttem áll az élet, bármi történhet még..

szerintetek mit csináljak?

14/L


2010. okt. 2. 14:44
 1/5 anonim ***** válasza:

Egyezzetek meg, és tartsatok 3 év szünetet. Addig kiélheted magad, aztán ha akkor még összefér a hosszútávú tervetek, akkor minden oké lesz.

Persze sanszos, hogy ebbe nem fog belemenni.

2010. okt. 2. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

én is így éreztem 14 évesen. nem akartam kapcsolatot.

most kezd alakulni ez a kérdés, de én nem érzem h lemaradtam volna mindenről, sőt eddig nem is bírtam volna elviselni egy kapcsolatot. túl fiatal vagyok én még ehhez, hogy együtt legyek valaki mással, holott még magamat sem ismerem igazán.


ha úgy érzed nem éreznéd jól magad egy kapcsolatban mert bármi miatt kényelmetlen lenne akkor szerintem ne kezd bele.


még fiatal vagy, sok minden fog veled történni, szerintem először flörtölj, szórakozz, majd csak utána kezd bele a komolyabb dolgokba, párkapcsolat vele járó dolgok.


nekem szükségem van a szabadságra, ezért én nem mentem bele komoly kapcsolatokba.


L/16

remélem nem fogod megbánni, akár mit is teszel

2010. okt. 2. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Próbáld meg megbeszélni vele és mond el neki ezt amit nekünk is, hogy te még nem akarsz hosszútávra tervezni meg ilyenek..

sok sikert

2010. okt. 2. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat :) jöhetnek még!

utolsó: én is remélem nem bánom meg amit tenni fog, de nekem ez így tényleg kényelmetlen:S

2010. okt. 2. 14:57
 5/5 anonim ***** válasza:
Elhiszem tényleg nem egy könnyű helyzet, de ha úgyérzed szereted és szeretnél vele lenni akkor beszélj vele, próbáld meg
2010. okt. 2. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!