Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Bejön nektek ez a frizura egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bejön nektek ez a frizura egy fiún csajok?

Figyelt kérdés

[link]


Szóval ez az oldalt felnyírt stb ?

Ma megyek fodrászhoz és nem tudom milyen frizura kéne


16/F


2009. aug. 28. 13:36
1 2 3 4 5 6
 41/53 anonim válasza:
45%

Hát szerintem aranyos és vonzó....cukinak tartanak majd a lányok:D


20/L

2009. aug. 28. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/53 anonim ***** válasza:
38%
A 15:23-as válaszoló elmondott mindent. ÉS légyszives 15 éves válaszolók ne pontozzátok le azokat, akiknek tetszik ha egy srác igényes és jól néz ki. Inkább takarodjatok innen. pfff.
2009. aug. 28. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/53 anonim ***** válasza:
39%

nekem nagyon tetszik ez a haj!!! de tényleg:)

de gondolom a többi -undorító ez a haj- válaszoló lepontoz...

2009. aug. 28. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/53 anonim ***** válasza:
63%
Egyébként felül tényleg tök hosszú! a barátomnak lényegében hasonló haja van, tehát oldalt rövid, fent nem sokkal hosszabb és áltban felzselézi. egyáltalán nem focista, vagy diszkós tucatfeje van. ja 26 éves a lelkem és kva jól áll neki:):):) 23/L
2009. aug. 28. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/53 anonim ***** válasza:
56%

"De gondolom akinek nem tetszik, annak csak azért nem, mert az ilyen fajta pasik le se sz*rják."


Ezen nagyot röhögtem...:DDDDDD Az én barátom egy együttesben zenél, igen népszerűek, és sokan odavannak érte... A haja pedig meg sem közelíti, ezt a menőnek mondott diszkópatkány hajat. Undorító. Az ilyen pasikon maximum röhögök egyet a buszon, vagy ahol éppen látom, mert előbb nézem egy büdös b*zinak, mint férfinak. Remélem Retro póló meg szakadtfarmer is társul hozzá, valami szexi lakkcipővel...:DDD Röhej... xD A lényeg, hogy ez a haj borzalom. ;)

20/L

2009. aug. 28. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/53 anonim válasza:
79%
Ez nagyon tetszik. sztem nyugodtan hordhatod így a frizurádat.
2009. aug. 28. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/53 A kérdező kommentje:

18:14 -es


Na és milyen haja van a pasidnak? Véletlenül nem rockerek vagytok?:) A szövegedből kb az jön le h egy zsíros hosszú ápolatlan hajú acélbetétes fekete ruhás "ember".

2009. aug. 28. 22:13
 48/53 anonim ***** válasza:
0%
én fiu vagyok de ha lány lennék tuti az emo fiuk jönnének be vagy az ojan hajuak .nekem is ojan és rengeteg lánynak bejön ;)
2009. aug. 31. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/53 anonim ***** válasza:
68%
Rengetek lánynak bejön az emo????? Most ugye viccelsz? A 13 éves kis gyökereknek jön be. Ahogy elmész középiskolába megvernek meg belenyomják a fejedet a wc-be. Na utána tényleg tetszeni fog mindenkinek. Ahh hova süllyed ez a világ!! EGyébként ez az emo-s dolog már rég lejárt dolog, úgyhogy jólenne ha minden kis emo abbahagyná ezt a hülyeséget, mert most már elegem van belőlük!!! 17/L
2009. aug. 31. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/53 anonim ***** válasza:
Énis igy vagyok az emo már nem divat eddig sem volt az
2009. aug. 31. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!