Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Bejön nektek ez a frizura egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bejön nektek ez a frizura egy fiún csajok?

Figyelt kérdés

[link]


Szóval ez az oldalt felnyírt stb ?

Ma megyek fodrászhoz és nem tudom milyen frizura kéne


16/F


2009. aug. 28. 13:36
1 2 3 4 5 6
 11/53 anonim ***** válasza:
67%
na erről van szó :D CUKI akarsz lenni vagy FÉRFI?
2009. aug. 28. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/53 anonim ***** válasza:
0%
ELVIS ÉL!
2009. aug. 28. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/53 A kérdező kommentje:
Olyan akarok lenni aki megkapja a csajokat , mind1 hogy férfinak vagy cukinak tartanak ;)
2009. aug. 28. 14:10
 14/53 anonim ***** válasza:
62%

ehh..."akinek van ízlése annak tetszik" hát akkor nekem ezek szerint nincs ízlésem mert nekem nagyon nem jön be. Bár nem is az a lényeg h nekünk csajoknak tetszen hanem h NEKED tetszen. :) Legalábbis szerintem. ^^ Amúgy meg szerintem az a legjobb amikor nincs felselézve a haj...nem tudom ti hogy vagytok vele de pl. én szeretek néha úgy "beletúrni" ill. megsimizni a barátom haját és hát a zselés hajnál...khm...kicsit illúzióromboló tud lenni. :D De a zselével sincs nagy bajom. :D Lényeg a lényeg...te hajad neked kell h tetszen. :)

Am szerintem azért van ízlésem attól függetlenül h ez a haj nem tetszik... :P Nekem pl ez jön be...

[link]

[link]

[link]

na úgy ezek :D de van még több is x)

de képzeld megtaláltam a hajat amit belinkeltél a hajam.hu-n xD ha ilyesmit akarsz akkor már inkább ezt

[link]

ez még jól is néz ki :O mondjuk lehet sokat dob rajta h illik a pasihoz és extra helyes a pasi :D te is úgy válasz h a hajnak illenie kell az egyéniségedhez ;)

bocsi h sok lett :) üdv 16L

2009. aug. 28. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/53 anonim ***** válasza:
71%

NEM!!!! nem tudom ha van hajviselet amit ennel jobban utalok, de szerintme jelenleg nincs. tipikus piperkoc diszkopatkany komerc es izlestelen frizura, mar bocs. szeritnem ne csinaltass ilyet.

ami a csajokat illeti... amig ilyen a hozzaalasod, nem csodalom h nehezen kapsz csajt, a bunko, bekepzelt, nemtorodom pasik senkinek nme jonnek be. legy figyelmes, nezz ki izlesesen-szerintem ugy sokkal nagyobb eselyed lesz a lanhyoknal. ;)

2009. aug. 28. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/53 anonim ***** válasza:
59%

ahh ez most fájt :O "Olyan akarok lenni aki megkapja a csajokat , mind1 hogy férfinak vagy cukinak tartanak ;)"

Ez most komoly volt? Nem a hajad miatt fognak beléd szeretni a csajok hanem azért amilyen vagy. Jah boccs h te sok csajt akarsz megkapni és csak arra? Az meg szánalmas...kül. hiába mondjuk azt h húúú igen ha meglátok egy ilyen hajat akk odadobom magam rögtön annak a srácnak meg húú ez a kedvencem (ahogy egyik kommentelő írta) mert ha nem illik hozzád akk hiába lesz ilyen a hajad az összhatás nem fogja megfogni a csajokat...ne a külsőddel (persze azzal is) hanem az egyéniségeddel akarj hódítani... az előző voltam 16/L

2009. aug. 28. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/53 anonim ***** válasza:
55%
boccs nem az előző XD hanem a 14:11 :D
2009. aug. 28. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/53 anonim ***** válasza:
19%
Szerintem ez fajta haj tetszik a csajoknak. Látszik rajta, hogy igényes és foglalkozik magával:) És nagyon jól tud állni egy pasinak:) Mondjuk én ha meglátom, hogy egy pasinak ilyesmi haja van, egyből utána fordulok, mert akinek ilyen haja van mindig jól néz ki:)
2009. aug. 28. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/53 anonim ***** válasza:
28%
Amit a 14:17-es válaszoló írt, azzal ne törődj:) Szerinem nem tudja milyen a jó pasi:D Én 17 éves vagyok, és nekem nagyon bejönnek az ilyen stílusú pasik. Engem tuti megkapnál:D
2009. aug. 28. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/53 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem nagyon jó:)

L/17

2009. aug. 28. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!