Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Bejön nektek ez a frizura egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bejön nektek ez a frizura egy fiún csajok?

Figyelt kérdés

[link]


Szóval ez az oldalt felnyírt stb ?

Ma megyek fodrászhoz és nem tudom milyen frizura kéne


16/F


2009. aug. 28. 13:36
1 2 3 4 5 6
 31/53 anonim ***** válasza:
38%
Miért kell mindenkit lepontozni akinek tetszik!:S pfffff
2009. aug. 28. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/53 anonim ***** válasza:
36%
Azért azt remélem tudjátok, hogy aki ilyen stílusú annak mindig van bnője. És ez véletlen? NEM. 16 évesen miért akarna úgy kinézni mint egy stréber? Én örülök ha egy pasi foglalkozik a hajával. Szerintem nagyon sexi ez a fajta haj, és szerintem ezzel a 90% tizenéves egyetért. De gondolom akinek nem tetszik, annak csak azért nem, mert az ilyen fajta pasik le se sz*rják. Ez az igazság. Amúgy meg a képről meg lehet állapítani, hogy helyes a srác. ennyi. Jó a haj és kész. 17/L
2009. aug. 28. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/53 anonim ***** válasza:
27%
14:56 eggyetértek nekem tetszik!!lehet lepontozni....
2009. aug. 28. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/53 A kérdező kommentje:
Nem a 25 éves 5 mm-es tüsi hajúak véleményét kérdeztem hanem a korombeli csajokét és úgy látszik nekik tetszik, szóval köszönöm válaszokat :)
2009. aug. 28. 14:59
 35/53 anonim válasza:
87%
Szerintem ez a frizkó nem rossz,de attól is függ milyen a te fejformád!?Ha hosszúkás a fejformád akkor NEE csináltass ilyet!Szerintem egy jó frizura nem elhanyagolható tény,de kell hozzá pacek/fej/is,mert ha az csúnya lehet bármilyen trendi hajad is!!!!Amúgy szerintem pasiknál a jó duma,az kell a csajozáshoz!!!!Én erre bukom, azaz bocs,buktam..
2009. aug. 28. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/53 anonim ***** válasza:
40%
Szerintem is tetszik a korodbeli csajoknak:) Nekem is tetszik és 17 éves vagyok:) Szóval csak hajrá:)
2009. aug. 28. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/53 anonim ***** válasza:
61%

Igazából nem rossz,de nem járnék senkivel azért mert ilyen a haja.

15/L

2009. aug. 28. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/53 A kérdező kommentje:
Már mondtam hogy nem a hajam miatt kell velem járni.. nem ez volt a kérdés csak hogy bejön-e ez a frizura..
2009. aug. 28. 15:06
 39/53 anonim válasza:
75%
Nehari de látszik,hogy 16 éves vagy mert érthetetlen vagy!!!Még egyszer!!!!A frizkó jó de kérdés neked jól áll e???????????Nem látunk,így talán jó is állhat neked vagy lehet,hogy neked épp nem!??PROBÁLD KI!!!!28/L
2009. aug. 28. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/53 anonim ***** válasza:
81%

15:01-es vagyok

"Olyan akarok lenni aki megkapja a csajokat , mind1 hogy férfinak vagy cukinak tartanak ;) "

ezt viszont te írtad.Bocsi ha én értettelek félre,de úgy hangzott mintha most ezzel a hajjal majd ilyen leszel!

Én csak válaszoltam a kérdésedre és elmondtam a saját véleményemet.

15/L

2009. aug. 28. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!