Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Csajok! Nektek bejön ez a...

Csajok! Nektek bejön ez a férfi frizura?

Figyelt kérdés
Hosszú hajú srác vagyok, de már unom hogy szimplán hosszú a hajam, valamilyen új dologra vágyok. (Rövid haj nem jöhet szóba, mert h*lyén nézek ki rövid hajjal, krumpli fejem van és a füleim néha befogják a Sláger Rádiót, akkorák :D). Erre gondoltam: [link] Kikérném azonban a hölgyek véleményét is, mert csak az számít nekem :D Ha valakinek nem tetszik, akkor kérem ajánljon egy másikat! Előre is kösz!
2009. nov. 8. 02:01
 1/9 anonim ***** válasza:
24%

háát..ez nem jó haj..sztem ezzel is el lehetne takarni a füled figyu

[link]

huhh ez szexi az ilyen :) zselével el is tudod úgy igazítani hogy passzoljon a fejedhez

2009. nov. 8. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
57%

Nem igazán tetszik, ennél az egyszerű hosszú haj is jobb... vagy valami ilyesmi:

[link]

Vagy nem tudom...:)

2009. nov. 8. 03:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Hát nekem meg tetszik! Bár ízlések és pofonok, az első válaszoló linkjét nem tölti be a gép az istenért sem, de a másodikat megnéztem, nekem meg az nem tetszik. Ez a tépett fazon nekem rögtön az emo-t juttatja eszembe, hiába nem erre utal a kép... Nekem a kérdezőé jobban tetszik, de mivel nem látom az arcformád igazán, nem tudom, hogy jól állna-e, szóval ha elmész a fodrászhoz, azért mutasd meg neki a képet, hogy szerinte passzol-e az arcodhoz.
2009. nov. 8. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nekem sem tetszik a második linkben szereplő haj. Az ilyen homlokba belógó, fél fejet eltakaró frizurák csak a tiniknél hódítanak. Nekem az túl kisfiús séró. :) Viszont amit te linkeltél be, az már férfias. Sok modell pasinak ilyen típusú haja van, vagy a filmsztároknak is. Szóval nekem tetszik, bár ez egyénfüggő, hogy kinek mi áll jól, mert az arcforma is sokat számít egy jó frizura eltalálásánál. Ha nem vagy megelégedve a fülméreteddel, akkor ez a haj leveszi róla a hangsúlyt. :)
2009. nov. 8. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon nagyon tetszik!Talán 1-2 centivel rövidebb lehetne é akkor tökélete lenne!:))
2009. nov. 8. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nekem tetszik, de tudok sokkal jobbakat mutatni, ha gondolod, íme:

[link]

ha kicsit hosszabbra vágatod a füleidnél, akkor simán ráfésülheted;)

vagy ez:

[link]

és:

[link]

ez pedig teljesen takarja a füleidet, ha ahogyan írtad, zavarnak a füleid:)

Remélem segítettem:)

18/L

2009. nov. 8. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

11:47-es linkjei nagyon tetszenek :)

16/L

2009. nov. 8. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Az egyik osztálytársamnak pont ilyen haja van, mint amit belinkeltél (csak ő tök szőke) és nagyon jól áll neki, szerintem ez a haj nagyon férfias, attól függetlenül, hogy hosszú.


A 11:47-es válaszoló linkelt hajai nekem is nagyon bejönnek.


Itt van még pár:


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


Ezek is eltakarják a füleid.

2009. nov. 8. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

első vok itt van a kép,rem.ezen már meg tudod nézni

[link]

hasonló a másodikhoz...egyébként tudjátok mért nem jó az a sok rövid haj amit küldtetek?ha fúj a szél akkor akármit csinálhat a fülei ki fognak látszódni,ő meg el akarja takarni..mondjuk végülis télen mindegy majd hord sapkát :) de tavasszal akkor megin új frizura után kell nézni

2009. nov. 8. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!