Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Haver barátnője mindig tabu?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Haver barátnője mindig tabu?

Figyelt kérdés
Kb. másfél hete találkoztam egészen véletlenül az egyik rég nem látott haverommal az utcán. Egy nagyon csinos lánnyal volt, tényleg számomra ő a nagybetűs nő, nagyon szép emellett okos is. Beszélgettünk, én pedig elkísértem őket egy darabig. A haverom bement elintézni valami hivatalos ügyet, addig én és a lány kint megvártuk az épület előtt. Beszélgettünk, és úgy éreztem, hogy egy hullámhosszon vagyunk, szinte rögtön feloldódtam mellette. Mikor hazaértem gyorsan bejelöltem facebookon, ő pedig visszaigazolt. Írtam neki egy levelet, hogy lesz nálam egy buli a napokban jöjjön el nyugodtan. Ő azt írta, hogy tanulnia kell a vizsgáira, meg, hogy a barátja nélkül nem szívesen menne el vadidegenek közé. Szeretném meghódítani, és teljesen hidegen hagynak a haverom érzései, hiszen nem olyan közeli a kapcsolatunk. Tényleg tökéletes a csaj. Szerintetek, hogy szeressem el, ha ilyen nagyon kötődik a palijához?
2012. dec. 14. 21:32
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
Egy igazi sz@ar alak vagy!
2012. dec. 15. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
F*sz kell neked, nem nő.
2012. dec. 17. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
6%

Ne foglalkozz az eddigi válaszokkal!

Ez a lány kell neked? Hát hajrá!


Viszont ha tényleg okos lány, akkor nem fogja otthagyni a barátját érted...

2012. dec. 17. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Utána meg majd csodálkozol, ha egy haverod elhappolja előled ezt a csajt.
2012. dec. 18. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
Házinyúlra nem lövünk.
2012. dec. 18. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:
55%
Az a foglalt akin fekszenek!!
2012. dec. 18. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Mérjétek össze a farkatok, a nagyobb és lesz a csaj!


Ám én agyon rugdosnálak az ilyen viselkedésért!

2013. jan. 4. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!