Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Haver barátnője mindig tabu?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Haver barátnője mindig tabu?

Figyelt kérdés
Kb. másfél hete találkoztam egészen véletlenül az egyik rég nem látott haverommal az utcán. Egy nagyon csinos lánnyal volt, tényleg számomra ő a nagybetűs nő, nagyon szép emellett okos is. Beszélgettünk, én pedig elkísértem őket egy darabig. A haverom bement elintézni valami hivatalos ügyet, addig én és a lány kint megvártuk az épület előtt. Beszélgettünk, és úgy éreztem, hogy egy hullámhosszon vagyunk, szinte rögtön feloldódtam mellette. Mikor hazaértem gyorsan bejelöltem facebookon, ő pedig visszaigazolt. Írtam neki egy levelet, hogy lesz nálam egy buli a napokban jöjjön el nyugodtan. Ő azt írta, hogy tanulnia kell a vizsgáira, meg, hogy a barátja nélkül nem szívesen menne el vadidegenek közé. Szeretném meghódítani, és teljesen hidegen hagynak a haverom érzései, hiszen nem olyan közeli a kapcsolatunk. Tényleg tökéletes a csaj. Szerintetek, hogy szeressem el, ha ilyen nagyon kötődik a palijához?
2012. dec. 14. 21:32
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Remélem majd beveri a pofádat.
2012. dec. 14. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Igen, tabu.
2012. dec. 14. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Emberi hulladék vagy!
2012. dec. 14. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Imádkozz, hogy az a fiú ne olyan természetű legyen mint én:)
2012. dec. 14. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim válasza:
100%
Ez elég paraszt dolog lenne.. és igen, tabu!!
2012. dec. 14. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

Az az igazság, hogy nem félek tőle. Ha úgy dönt, hogy megver állok elébe. Mondjuk szerintem előbb ütöm én le őt.

Amúgy most láttam facebookon, hogy a haverom 3 napra elmegy Ausztriába, és a barátnője nem megy vele...

2012. dec. 14. 21:49
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Te is biztos örülnél haverodnak ha a nődnél próbálkozna, ebben biztos vagyok.
2012. dec. 14. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha tényleg okos csaj és szereti a barátját eszébe se fog jutni veled közelebbi kapcsolatba kerülni.
2012. dec. 14. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Remélem elszámítod magad és ő ver agyon!
2012. dec. 14. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 Syrakusa ***** válasza:

Adná az Isten ,hogy az összes ilyen csicskát akasszák fel.Tényleg még nem gondolkoztál el az öngyilkosságon?

Haver/barát barátnőjére rástartolni?!Mennyire undorító már?Nem érzed Magad vissza taszítónak?Remélem addig veri a fejedet a járda padkába amíg úgy öszetőri az arcod,hogy soha nem lesz emberi formája.........Megérdemelnéd ha ezt a lépést megtennéd....


25/F

2012. dec. 15. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!