Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szeretnék szeretni, szerelmet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretnék szeretni, szerelmet szerezni? De hogyan?

Figyelt kérdés
Szerelmes szeretnék lenni. Még csak egyszer voltam szerelmes igazán eddig, pedig már felnőttem. Lehet a szerelmet valahogy siettetni? Bele lehet-e szeretni olyanba, aki addig nem is érdekelt? Válogatok. És hiányzik ez az érzés. Nektek milyen volt szerelmesnek lenni?

2012. okt. 23. 17:19
 1/6 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? És fiú vagy vagy lány? Én is csak egyszer voltam életemben szerelmes.
2012. okt. 23. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
nő vagyok, 27 éves
2012. okt. 23. 17:27
 3/6 Meztelencsigabiga ♥ ***** válasza:
Fél év, úgy, hogy csak neten beszéltünk, aztán meg 3 hónap után kezdtem érezni valamit ami nem szerelem, de több, mint barátság.
2012. okt. 23. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nekem volt több kapcsolatom is, de egyik srácba sem voltam szerelmes úgy igazán. Szerettem őket, de nem szerelemmel. Mikor előző kapcsolatom véget ért, akkor elvoltam egyedül, de azért ismerkedtem randiztam.. Megfogadtam, hogy soha többé nem megyek bele úgy kapcsolatban, hogy nem vagyok szerelmes..inkább akkor egyedül.

Néhány hónap randizgatás után már kezdtem aggódni, hogy valami gond lehet velem, mert egyik srác se érintett meg úgy igazán. Pedig nem hasonlított egyik se a másikhoz..Vagy pedig, ha tetszett volna jobban, akkor meg én nem jöttem be neki (szokásos).. Aztán fél év után feladtam. Nem akartam ismerkedni, beleuntam.. Pár nap múlva megismertem egy srácot, akibe totál belezúgtam és ő is belém.. már 1,5 hónapja boldog párkapcsolatban élünk :)

Szóval ezt nem lehet erőltetni, siettetni. Meg ugye az is benne van a pakliban, hogy beleesel valakibe, de az nem viszonozza (kegyetlen rossz érzés az...) Szóval én mindenképp azt tanácsolom, hogy ne erőltesd. El fog jönni a nagy szerelem, előbb mint várnád :)

2012. okt. 23. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Még annyi, hogy mi első látásra lettünk szerelmesek :) Pedig én se hittem az ilyen "mesékben" :)
2012. okt. 23. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Nos én úgy jártam hogy élettársam volt 6évig együtt voltunk de már utobbi 1-2 évben nem éreztem már iránta semmit csak a megszokás volt sok problémánk volt amit nem tudtunk megoldani így véget ért a kapcsolatunk most dolgozom vhol és ott találkoztam egy sráccal nagyon tetszik nekem sokat beszéltünk már tel számát is megadta de csak 1szer hívott akkor is annyi volt hogy-hogy vagy? sokszor úgy néz rám mint akinek tetszek, de viszont ezen kivül semmi olyan nem történt és olyannak tűnik az egész hogy csak szorakozik nem tudom de az érzéseim lassan megfolytanak :(
2012. okt. 23. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!