Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Így bele lehet szeretni valakibe? Vajon igazi szerelmet érzek iránta?

Figyelt kérdés

Évekkel ezelőtt ismerkedtem meg neten egy férfivel, pár hónapja fordult komolyabbra a kapcsolatunk. Minden nap órákig chateltünk, sokat beszéltünk telefonon is. Mindösszesen kétszer találkoztunk, csókolóztunk is.

Nagyon csúnyán elbánt velem, becsapott, megcsalt, és 2 hete elhagyott. Sokkal idősebb volt nálam, úgy látszik nem vett komolyan,most egy másik nővel akar családot alapítani.

2 hete pokolian szenvedek. Lehetséges, hogy két találkozás és csupán net- és telefonkapcsolat révén beleszerettem? Vagy ez nem lehet igazi szerelem, csak fellángolás?

Úgy érzem sosem múlik el a fájdalom, egyedül maradtam..Másra gondolni sem tudok.

Szerintetek? 18/L


2012. jún. 29. 15:53
 1/3 anonim ***** válasza:

Ő az első akibe komolyabban beleszerettél? Mert általában az ami nagyon fájós és értelmetlen tud lenni úgyértve ezt hogy reménytelen helyzetben is reménykedsz. Nem tűnik vmi rendes embernek szerintem hanyagold, csak kihasznál...

Ajánlom h tarts egy kis szünetet, hogy letisztuljon benned, erre néhány hónap elég lehet, de ha hamarabb megy az is jó =) Fontos még h ne nagyon legyen kapcsolatod más férfival amíg őt el nem felejted. Azzal nem elfelejted, csak eltereled a figyelmed.

2012. jún. 29. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Igen, sajnos az első volt.. :(

Akkor várok türelmesen, hátha enyhül majd a kín a napok múlásával. :(

2012. jún. 29. 16:23
 3/3 anonim ***** válasza:
Találnod kell valakit aki foglalkozik is veled a szimpátiád mellett. Ergo akit szintén megszerethetsz. Úgy múlik el az érzés ha sokat lógsz barátokkal vagy elfoglalod magad. :)
2012. jún. 29. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!