Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miert nem erzem azt az igazi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert nem erzem azt az igazi szerelmet?

Figyelt kérdés
Tobb mint 5 evig voltam szerelmes egy fiuba, aki nem szeretett viszont. Annyira oda voltam erte, hogy ejjel nappal csak ot lattam magam elott. O volt az elso szerelmem. Amikor megcsokolt ugy ereztem h forog velem a vilag es megall az ido. Most vegre ujra szerelmes lettem egy olyan fiuba aki viszont szeret, de nem erzem azt a vibralast amit az az elozonel es nem ertem, hogy miert. Talan soha tobbe nem fogok tudni igazan szeretni? Kerlek mondjatok meg miert?
2010. nov. 11. 02:56
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem életemben 2 pasi volt, akit komolyan szerettem, de volt egy jópár akivel csak úgy elvoltam és azt hittem, hogy szeretem, de aztán kiderült hogy csak ilyen hirtelen szexuális fellángolás volt inkább :)
2010. nov. 11. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Majd jön még olyan, ez most pont nem az.
2010. nov. 11. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 kisnita ***** válasza:
Izgalmasabb egy olyat szeretni akiért meg kell küzdeni mint egy olyat aki a lábaid előtt hever, legalábbis szerintem. Talán ezért érzel így. Vagy az is lehet, hogy most ez nem is igazi szerelem és majd egy más valaki lesz az akit rajongásig fogsz szeretni, ahogy előttem is írták. Egyébként vannak olyan emberek akik meglehetősen nehezen tudnak szerelembe esni, nem vagyunk egyformák...
2010. nov. 11. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem is volt mindent elsöprő egy-két szerelmem. Ugyanazt éreztem, amit te, a szívem zakatolt, amikor eszembe jutott. De meg kell mondjam az őszintét: szinte a minden napokban akadályozott ez a folytonos rágondolás és szerelemtől égés. Sokszor volt, hogy azon kaptam magam, hogy 2 napja egy vajaskenyeret ettem. Lehet, ez az igaz szerelem, de szörnyen megviselt. Tudom, hülyén hangzik.

A jelenlegi párom iránt (aki nem rég kérte meg a kezem) igaz nem érzek ilyen elsöprően, de melegséggel tölti el a szívem, ha rá gondolok vagy vele vagyok. Sokkal bensőségesebb és nyugodtam érzés, mint az a szinte tomboló szerelem.

Nekem nem hiányzik már az. De ez egyéni vélemény.

2010. nov. 11. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Amúgy sosem érzünk egyformán, se te (szóval két embert szeretni nem fogsz egyformán) és persze két különböző ember se.
2010. nov. 11. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!