Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az, hogy cikinek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy cikinek érzem a csókot és a szerelmet is?

Figyelt kérdés
Még nem volt kapcsolatom, nem is csókolóztam még...
2011. jan. 21. 23:45
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Ki előtt ciki? Mások vagy önmagad előtt?
2011. jan. 21. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
mind 2, de inkább mások előtt
2011. jan. 21. 23:47
 3/16 anonim ***** válasza:
36%

Mert intim dolognak tartod. És ez így van jól.

Saját magad előtt pedig majd idővel nem fogod annak tartani, mert felszabadulsz.

2011. jan. 21. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Én is úgy vagyok vele, mint te. 17/F vagyok, (lassan 18...), de nem zavar. Nem szeretnék megházasodni, és gyereket se.
2011. jan. 21. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
73%
Nem értetek még meg, ez a gond. Mindenkinél más a dolog, van aki 30 évesen lesz elég érett. :) Egyébként vannak akiknek egyszerűen természetüknél fogva nincs erre szükségük, bár ez ritka. :)
2011. jan. 21. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
velem is így van...
2011. jan. 21. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Akkor nem csak én vagyok ilyen érzésekkel, már kezdtem megijedni, hogy a Marsról jöttem. XXDDD

Szurkolok nektek meg magamnak is, hogy túltegyük magunkat ezen, és jó legyen minden, hogy végül olyan legyen mint a Jó napot!...:)

2011. jan. 21. 23:57
 8/16 anonim ***** válasza:

23:49-es válaszoló vagyok


Ezek szerint én későn érő típus vagyok, vagy inkább azon ritka emberek közé tartozom, akik természetüktől fogva nem vágynak rá.

2011. jan. 22. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
mennyi idős vagy? talán csak azért van, mert még soha nem voltál szerelmes. ha egyszer vonzalmat érzel valaki iránt, nem fogod cikinek érezni. valószínűleg. :)
2011. jan. 22. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Én azt gondolom voltam már szerelmes, vagy talán csak szimpátia volt, s talán ezért van velem ez az egész zűrzavar...xD
2011. jan. 22. 00:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!