Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jogosan?

Figyelt kérdés
Sokan leribancoztak amiatt,hogy csókolóztam a legjobb barátommal....jogosan?

2012. okt. 3. 18:16
 1/5 anonim ***** válasza:

nem

csak ne nevezd őt csak egy barátnak

mert ez nem barátság, bár lehet a tiniknél divat az ilyesmi, de ha szeretitek megkavarni magatokat, hajrá, ennyi erővel járhatnátok is, nem?

2012. okt. 3. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
nem.nemjárhatnánk mert nem jelentett semmit a csók neki és nekem sem...
2012. okt. 3. 19:28
 3/5 Évike147 ***** válasza:
én is a középiskolai legjobb fiú barátommal csókolóztam egyszer, Ő is elmesélte mindig a csajos ügyeit én is pasis dolgaimat. Bár minket senki semmilyen jelzővel nem illetett, de nem kell vele foglalkozni. Csak irigykednek, ne is foglalkozz velük. Amúgy köztünk se előtte se utána nem volt semmi :)
2012. okt. 3. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
szerintem ha nem jelentett semmit, akkor ez nem igaz valamelyikőtök részéről, ha neked ő csak barát akkor nyilván a te részedről nem, de az ő részélről lehet hogy több mint barátság csak neked nem mond igazat. Bár a körülményeket is figyelembe kell venni pl: nem részegen történt e az eset.Viszont a ribancozás egyszerű irigység.
2012. okt. 4. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
nem részegen,de nemis józanul....köztes állapotban :'))
2012. okt. 4. 18:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!