Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Jogosan érzem hülyén magam?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan érzem hülyén magam? Mi lenne a jó megoldás (és egyáltalán mi lehet ez)?

Figyelt kérdés

Ma egy ismerős család meglátogatott bennünket, és velük volt egy rokonuk, egy fiatal lány, akit most láttam először. Kicsit visszafogottabb típusnak tűnt, eleinte nem nagyon beszélt, bár én se vagyok szóf*só típus. A poénjaimon viszont jókat mosolygott, és sokszor "szemeztünk", és hát mintha picit zavarban lett volna. Nem akarok belemagyarázni semmit, de számomra kicsit furcsa volt ez a szituáció. Lehet, hogy hülyeség, de átvillant az agyamon, hogy talán tetszem neki, miközben az énem "másik fele" meg elutasítja ezt a verziót. Főleg azért, mert ő is felhozta valamilyen témával kapcsolatban a barátját, meg rá is kerestem a csajra közösségi oldalon, és van pár kép róla, ahol a barátjával csókolóznak. Szóval nem nagyon tudom, mi ez, bár úgy érzem, nem véletlen, hogy a tekintetünk ilyen sokszor összeakadt, volt, hogy miközben mások beszéltek, mi csak hallgattunk, és pár másodpercig egymást néztük (mintha ő is kereste volna a tekintetemet, de ebben nem vagyok biztos). Szívesen megismerném őt, de hülyén érezném magam ebben a helyzetben, olyan, mintha kettőjük közé állnék (alapból nem szoktam olyanokkal kezdeni, akiknek van barátjuk), és még azt se tudom biztosan, hogy egyáltalán bejönnék-e neki. Nem is nagyon tudnám, hogy mit írjak/mondjak neki, ha arra kerülne a sor, végül is nem kezdhetem úgy, mintha évek óta ismernénk egymást.

Bocs, ha hosszúra nyúlt a mondókám, de szívesen látok mindenféle ötletet, véleményt (normálisat) a témával kapcsolatban, előre is köszönöm. Trollok lehetőség szerint kíméljenek.


2012. júl. 6. 22:20
 1/7 anonim ***** válasza:
Valószinüleg tetszel neki de nem biztos hogy elhagyná a barátját miattad szerintem egyenlőre csak jelöld be ismerösnek beszélj vele néha aztán majd alakul hogy mi is legyen vagy lehet a későbbiekben
2012. júl. 6. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Kösz, de pont ez az ismerkedés része a necces. Fogalmam sincs, hogy hogyan kezdjek neki a dolognak, nem tehetek úgy, mintha régi ismerősök lennénk, nincs semmilyen apropó, ami miatt írhatnék neki, a "helló, mizu?" meg szerintem elég hülyén jönne ki. Könnyebb lenne, ha jobban ismernénk egymást, de így nem tudok neki mit írni. :(
2012. júl. 6. 22:35
 3/7 anonim ***** válasza:
szerintem meg... istenem én is mosolygok a srácok viccein, meg mondjuk rájuk is nézek, h még is hogy néznek ki, aztán zavarba jövök ha visszanéznek, mert félénk vagyok meg kissé nem tudom kezelni a helyzetet, meg esetleg szimpi a csávó meg úgy jól is néz ki... de ezért még nem kell ide rizsát írni, attól még van barátja, ez meg csak egy kajálás v mi volt, ahol látott egy srácot.. :D ennyi. de am ha naon akarod nyomulj rá, ha nagyon megtetszenél neki a stílusoddal talán még el is hódíthatod az újdonság varázsával... de am sztem ez parasztság. van barátja. cső.
2012. júl. 6. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Hogy parasztság-e vagy nem, arról szerintem lehetne vitatkozni. Egyébként meg egy harmadik ember csak azt a kapcsolatot teheti tönkre, ami egyébként sem volt valami fényes. Nyilván és se akarom tönkretenni senkinek sem az életét, meg a kapcsolatát, de mi van, ha mondjuk a lány nem boldog maradéktalanul a jelenlegi helyzetben (csak megkérdezem, egyáltalán nem biztos, hogy így van)? Pont ezért is tettem fel kérdésként, hogy jogosan érzem-e "idiótának" és aljasnak magam, miközben meg megtetszett nekem a lány.
2012. júl. 6. 23:32
 5/7 anonim ***** válasza:
hát nemtom én meg úgy vagyok vele, a csaj maga is el tudja dönteni kell e neki a jelenlegi pasi, nem kell neked ilyen "kedvesen segítséget nyújt"anod....hanem békén hagyni egy párt.
2012. júl. 6. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Tudnál vele randizni vagy messze laktok?pl. közösségi portálon elhivod egy fagyira. Mennyi idősek vagytok amúgy?
2012. júl. 6. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nem lakunk messze, találkozni elvileg tudnánk. Viszont ott van a barátja, és nem akarok zűrt. Fagyizni meg nem hívnám el, még nem is ismerem őt. (Viszont érdekes volt, mert csak a keresztnevét tudtam, ő is az enyémet, nem volt igazán nagy bemutatkozás. Ismerősökön keresztül jutottam el az adatlapjához, megjelöltem, aztán visszaigazolt. Talán valamilyen szinten érdeklem őt, ha más nem, esetleg az újdonság varázsa miatt... Bár egy megjelölésben még nincs semmi rossz.) Egyébként mindketten 20-on felül vagyunk.
2012. júl. 8. 21:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!