Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nemsokára 17 leszek, de még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nemsokára 17 leszek, de még nem volt barátnőm, szűz vagyok és kezdek teljesen bepánikolni! Megoldás?

Figyelt kérdés
A règi idők viharai miatt(kövèrkès voltam,nagyon gyerekes,cikiztek) nagyon kevès barátom van,a lányokkal szinte alig èrintkezek.Több èv sport után màr elèg tűrhetően nèzek ki,megkomolyodtam,de alig van önbizalmam.Látom ahogy a többiek nevetgèlnek,buliznak a lányokkal,szerintem már simán szexelnek is,frusztrál,hogy csak èn vagyok ilyen kívülálló,pedig nem is nèzek ki rosszul.Ilyen helyzetben mit tehetnèk?
2012. máj. 12. 21:33
 1/8 anonim ***** válasza:
hát... van így valaki 5-6 évvel később is...
2012. máj. 12. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
ha 10 év mulva még mindig ez a problémád fennáll, akkor irj ide ismét. 17 évesen nem gáz az ilyesmi.
2012. máj. 12. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem gáz hogy szüz vagy van még idöd böven
2012. máj. 12. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Tényleg nem gáz...Nem másokhoz kell igazodni!Te tudod,hogy mi jó neked!

Amúgy azt tanácsolom,hogy keress valami új hobbit (ezáltal új társaságot) és így könnyebben fog majd menni!De ne erőltesd,ne kergesd!Csak lazán,élvezd az életed!

2012. máj. 12. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Na és?

Én meg már 17 éves lány vagyok, szintén nem volt még senkim és igen szűz vagyok.Most legyek öngyilkos vagy mi?

Úristen...mintha korhoz lenne kötve mikor kell elveszítenie az embernek.

Fogsz magadnak találni vkit, nyugodj meg.

2012. máj. 12. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én 26 voltam...


39F

2012. máj. 12. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én is 26 vagyok és még nem volt semmi...

Ráérsz még pánikolni. (én már nem annyira...)

2012. máj. 13. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Pánikolsz? Nem kéne. Sőt, inkább legyél erre büszke. Manapság nagy és ritka kincs a szüzesség.
2012. jún. 20. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!