Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek jogosan utasítom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jogosan utasítom el ezt a srácot?

Figyelt kérdés

Van egy férfi, aki már jó ideje próbálkozott nálam és most teljesen kiakadt és felfuvalkodott, mert megmondtam, hogy én nem akarok tőle semmit.

Ez a két oka volt a dolognak (ezeket neki is elmondtam):


1, Másokkal néha annyira bunkó és lekezelő volt. Igaz, velem mindig kedves volt, és azt mondta, hogy velem sohasem lenne bunkó, de ez engem annyira zavart.

Mi a garancia arra, hogy nem csak jópofizott velem, hogy megszerezzen, aztán fél év múlva velem is durván bánt volna??

Kapcsolatai tükrében lehet megismerni egy embert igazán.

Amúgy is utálom a bunkó, lekezelő embereket, az ilyen viselkedés lelki nyomorékságra és az önuralom hiányára utal.


2, Nem éreztem azt, hogy engem szeretett volna, az én igazi egyéniségemért, hiszen még nem ismert igazán és nem is törekedett rá, hogy megismerje a valódi arcomat.

Azt szereti bennem, hogy "szép, okos, kedves" lány vagyok (ezt ő mondta). De hát "szép, okos, kedves" lányból millió van, akkor miért pont én?... Úgy éreztem, hogy kellett neki egy ilyen kaliberű lány, de nem kimondottan engem szeretett az egyéniségemért, hiszen ezek a jellemvonások nagyon sok lányban megvannak, de arra nem volt kíváncsi, ami engem egyedivé tesz.



2012. szept. 18. 12:04
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Jogosan nem jogosan, így döntöttél. Ne hibáztasd magad ezért, semmi értelme. Szabad világ van -> semmit nem kötelező. Egyébként más lányoknak pont az ilyen fiúk kellenek, aki bunkó mindenkivel csak vele nem. Nem lehetsz túl tipikus lány :)
2012. szept. 18. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Szerintem kár érte... ha veled mindig kedves volt akkor miért nem próbáltátok meg? Azért mert másokkal bunkó volt még nem azt jelenti hogy veled is az lesz a későbbiekben ha igazán szeret vagy szeretne szeretni és megismerni :) De ha te mindig elutasítod ne csodálkozz ha megsértődik...
2012. szept. 18. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
De én utálom a bunkókat... Leírtam, hogy ez nálam lelki nyomorékság és az önuralom hiánya. Én is tiszteletben tartok másokat, ezért a páromtól is ugyanezt várom el.
2012. szept. 18. 12:22
 4/12 anonim ***** válasza:
Én csodálom a bunkó embereket. Mert én nem tudok így érvényesülni, de nekik áll a zászló pedig.
2012. szept. 18. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Ez hülyeség... A bunkókat mindenki utálja, max félnek tőlük.
2012. szept. 18. 12:54
 6/12 anonim ***** válasza:
54%
Te ritka hülye vagy :D
2012. szept. 18. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Kulturáltan légyszíves...
2012. szept. 18. 13:21
 8/12 anonim ***** válasza:
Hülyeség? Nekem nem tűnik annak. Bizony a bunkó embereknek áll a világ. Én nem tudom te mennyi idős vagy, de gyanús, hogy fiatalabb vagy és én nem tippelgettem, ezt tapasztalat alapján írtam. Nem tudom megfigyelted-e, hogy a bunkó ember bemondja a bunkóságot és ha nem jól jön ki belőle, akkor hozzá teszi: "csak vicceltem". De ettől még bunkó marad.
2012. szept. 18. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Nem általános igazság. Vannak olyanok is, akik ki nem állhatják a bunkókat. Nekem enélkül is sikerült elérnem az eddigi céljaimat.
2012. szept. 18. 13:54
 10/12 anonim ***** válasza:
Ezek szerint én mindig rosszkor rossz helyen vagyok csak.
2012. szept. 18. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!