Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért akar egy 31 éves egy 17...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akar egy 31 éves egy 17 évessel kapcsolatot?

Figyelt kérdés
Én egy 3. személy vagyok. Nem szerető, nem vagyok szerelmes a srácba, van párom is. Csupán 10 éve nagyon jó barátok vagyunk, mindent megbeszélünk. A lányt is ismerem, aranyos, kedves, humoros személyiség, akivel számtalanul beszélgettem már komoly témákról is, értelmes... de könyörgöm, akkor is 17! Megijeszt a dolog. Egyszerűen undorodni kezdek a barátomtól. Tudom, hogy nem csak dugni akar, 3 hónapja fűzi a lányt, tőlem meg tanácsokat kér. Mindig mondja, attól fél, hogy nagyon megszereti, hosszú távra akar tervezni vele, de a lány megijed, és lelép, mert ki akarja élvezni az életét, stb. Mindig róla beszél, a szex egyáltalán nem jött fel témaként a 3 hónap alatt. Komolyan szerelmes. Amíg a lánynak kapcsolata volt, udvarias volt, nem tolakodott. Azóta viszont minden héten elviszi ebédelni, áthívja magához filmezni(nem történt semmi). Miért alakult ki ez nála? Normális dolog ez? Lehet valami komoly dologra számítani? Ijesztő. Köszi!
2012. szept. 12. 15:12
1 2 3
 21/29 A kérdező kommentje:
Attól függ, mi a lényeg. Sokféle verziót olvastam itt, pasi meg nem vagyok, szóval megoszthatnád velem, hogy akkor mi is a lényeg. :)
2012. szept. 12. 15:41
 22/29 anonim ***** válasza:

Nekem ez gyanus , mert mintha te ezt még támogatnád is kérdező...


Szerintem te nem barátnő vagy, hanem te vagy a 17 éves lány!


ha te 1 érett 26 éves lány lennél, nem kérdeznél ilyeneket és tudnád a választ és azt is tudnád , hogy ez nem normális dolog és hogy az a 17 éves lány még gyerek a 31 éves pasihoz és ezt ELLENEZNÉD TELJESEN!


De te nem a barátnő vagy és nem 26 éves!


Te maga a 17 éves lány vagy!

2012. szept. 12. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
54%
Nem értem, hogy miért olyan meglepö, ha két felserdült, érett ember szereti egymást, függetlenül a koruktol. Miért kell ezen megütközni? Manapság amikor a párkapcsolatok jo ha 1-2 évig tartanak, minek kell arra hivatkozni, hogy mi lesz 30 év mulva? (Lehet, hogy akkor is szeretni fogják egymást.)
2012. szept. 12. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:

Én is 17 éves vagyok, a barátom pedig 28. Sosem érdekelték az ilyen fiatal lányok (elmondása szerint), amíg be nem léptem az életébe, és ő sem úgy indult neki a kettőnk közti viszonynak, hogy párkapcsolat lesz belőle. Előttem csak vele egykorú, vagy 1-2 évvel fiatalabb barátnői voltak. Sokáig csak ismerősök, barátok voltunk, aztán ahogy egyre jobban megismertük egymást, megkedveltük egymás személyiségét, és 4 hónapja együtt nagyon jól megvagyunk. Teljesen megértő, türelmes, szex terén nem siettet (nem feküdtünk még le). Sokan megköveznek a korkülönbség miatt, de hidegen hagy, hiszen az én életem, nekem kell tudni, mit szeretnék.

Egy ilyen kapcsolatban nem feltétlenül a nem normális férfit kell meglátni, mert lehet, hogy előtte nem érdekelték a fiatal lányok, csak az az egy keltette fel az érdeklődését. Ezt szerintem csak az látja át teljesen, aki ismeri a férfit.

Tuti, hogy kapni fogok pár negatív megjegyzést itt is, de már feljebb írtam, hogy hidegen hagy mások véleménye a kapcsolatomról! :)

2012. szept. 12. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 ASOT ***** válasza:

16:38!


A kérdező által kérdezett kérdésre adtam választ. Mindenkinek megvan a saját látásmódja.


Tőlem azt csinálsz amit akarsz Fordítva "nem az én életem hanem a tied"

És ilyen szinten felesleges is bárkinek bármit mondani mert csak támadásnak venné, és úgysem értené meg vagy nem is akarná azt megérteni mert nem érdekli.


Csupán ezért nem kapsz negatív választ tőlem. Mert nekem 8 :)


Ha valami rosszul fog elsűlni azt te szívod meg.


Más lenne ha a húgom lennél avagy egy jó ismerős.

2012. szept. 12. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim válasza:
szerintem nem normális dolog h egy ijen időspasi még egy gyereknek nevezhető emberel akar kapcsolatot hisz még nem is nagy kotu a lágy. Ez már pervez dolog!
2012. szept. 12. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 A kérdező kommentje:
Támogatnám? :D Olvasd már el, miket írtam, rohadt ijesztőnek találom, kezdek elhidegülni a barátomtól, a lány közben meg tőlem vár magyarázatot, hogy mit miért csinál, azért kérdeztem.
2012. szept. 12. 20:16
 28/29 A kérdező kommentje:
Khm. Kedves barátom eltökélte, hogy hazaviszi, és bemutatja a családnak a leányzót.
2012. szept. 22. 21:46
 29/29 anonim válasza:
En is furcsalom az ilyen dolgokat,de nem is szolok bele...ez 2 ember dontese...
2012. szept. 27. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!