Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért akar egy 31 éves egy 17...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akar egy 31 éves egy 17 évessel kapcsolatot?

Figyelt kérdés
Én egy 3. személy vagyok. Nem szerető, nem vagyok szerelmes a srácba, van párom is. Csupán 10 éve nagyon jó barátok vagyunk, mindent megbeszélünk. A lányt is ismerem, aranyos, kedves, humoros személyiség, akivel számtalanul beszélgettem már komoly témákról is, értelmes... de könyörgöm, akkor is 17! Megijeszt a dolog. Egyszerűen undorodni kezdek a barátomtól. Tudom, hogy nem csak dugni akar, 3 hónapja fűzi a lányt, tőlem meg tanácsokat kér. Mindig mondja, attól fél, hogy nagyon megszereti, hosszú távra akar tervezni vele, de a lány megijed, és lelép, mert ki akarja élvezni az életét, stb. Mindig róla beszél, a szex egyáltalán nem jött fel témaként a 3 hónap alatt. Komolyan szerelmes. Amíg a lánynak kapcsolata volt, udvarias volt, nem tolakodott. Azóta viszont minden héten elviszi ebédelni, áthívja magához filmezni(nem történt semmi). Miért alakult ki ez nála? Normális dolog ez? Lehet valami komoly dologra számítani? Ijesztő. Köszi!
2012. szept. 12. 15:12
1 2 3
 1/29 A kérdező kommentje:
Ja, tényleg figyelmes vele, jóreggelt sms-eket küld, heti többször felhívja, Facebookon minden nap beszélnek 2-3 órát. Fúúúha..
2012. szept. 12. 15:13
 2/29 ASOT ***** válasza:

1 dolog biztos, hogy nem normális dolog.

Hacsak nem 15 éve ismerik egymást és valami barátok, szomszédok voltak vagy ilyesmi.

2012. szept. 12. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 A kérdező kommentje:
4 hónapja ismerik egymást, legalábbis én így tudom a sráctól, 3 hónapja próbálkozgat.
2012. szept. 12. 15:18
 4/29 anonim ***** válasza:
62%
Könyörgöm, miért ne lenne normális dolog?! 17 éves lány az már gyakorlatilag kész nő. Régen sokan ekkor már anyák voltak (egyes népcsoportok most is...) Az nem lehet, hogy TÉNYLEG szereti? Én történetesen pont 31 éves vagyok, és elmondom neked, hogy a 30-as nők már erősen meg vannak rottyanva. Tudom, nem szép ilyet mondani, de miért ne tetszhetne egy 17 éves neki, ha meg még intelligens lány is, miért ne akarhatna vele hosszútávon tervezni? (Ja, és 31 évesen nem érzem magam öregnek!!!)
2012. szept. 12. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 ASOT ***** válasza:

Az a része a dolognak elmegy, ha a lány odavan érte szerelmes belé mert a fiatalabb lányoknál előfordul a rajongás egy idősebb férfi iránt.


De az, hogy ez a pasi is hajt felé, na az nem normális dolog. Idős hozzá. Ha 20 éves lenne a lány akkor talán...de csak talán.


Az, hogy kedves vele a faszi meg normális meg humoros, az nem jelent semmit.

Tuti van valami beütése a pasinak valami hajlama ami által hajlik a fiatal tini típusú lányokra.


Az ilyenekkel vigyázni kell m,ert ha rájuk jön a dughatnék és a csaj elutasítja, akkor erőszakossá is válhat az egyén. És nem számít h mindaddig kedves vele.


Mondom a barátnőd részéről ez normális, de a pasi részéről nem! Valami agyilag nagyon nem stimmel nála.

2012. szept. 12. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 A kérdező kommentje:
Köszönöm neked is. Nem leöregezésnek szántam, meg semmi, csak furcsa :) Élőben sosem találkoztam ilyen esettel, azért vagyok kicsit sokkolva úgymond. Neten persze sokat olvasni, de itt mindenki azt ír, amit akar :) Azért még érdekelne 1-2 vélemény, főleg 30as pasiké, mint amilyen te is vagy, hogy ti ezt hogy látjátok, belemennétek-e, stb. Köszi! Én amúgy 26 vagyok, és nem konzervatív :) Csak na...
2012. szept. 12. 15:22
 7/29 ASOT ***** válasza:

2. válaszoló!


Akárhogy csűröd csavarod a pasi részéről nem normális dolog.

De te biztos hasonló gondolkodással élhetsz mint az a pasi.

2012. szept. 12. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 ASOT ***** válasza:

ez meg egy orbitális hülyeség: " a 30-as nők már erősen meg vannak rottyanva"---> mitől?? neked egy 30 éves nő már idős?


Eltekintek a válaszaidtól, mert sajnos nem gondollak többnek 15 évesnél. Agyilag tutira nem.

2012. szept. 12. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 A kérdező kommentje:
Idáig mindig vele egykorú, max 2 évvel fiatalabb barátnői voltak, mindegyiket ismerem, egyikkel 3, másikkal 2 évig együtt is lakott. Beszéltem is vele, hogy lehet, hogy értelmes a lány, de ő még biztos nem fog 4-5 évig összeköltözni vele, esküvőt és babát tervezni, stb. Azt mondta, ő nem is vágyik ilyenre jó pár évig. Ez is furcsa. Minden csajjal bunkó egyébként, csak vele nem, kenyérre lehetne kenni a társaságában, mindent megtesz érte. A vicces a dologban, hogy a lány nincs elájulva, furcsállja nagyon is, tőlem kérdezget... én meg ezért is kérdezem tőletek. :)
2012. szept. 12. 15:25
 10/29 A kérdező kommentje:
A srác tényleg nagyon komolyan gondolja, el is venné, családot akarna vele.
2012. szept. 12. 15:27
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!