Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért akar egy 31 éves egy 17...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akar egy 31 éves egy 17 évessel kapcsolatot?

Figyelt kérdés
Én egy 3. személy vagyok. Nem szerető, nem vagyok szerelmes a srácba, van párom is. Csupán 10 éve nagyon jó barátok vagyunk, mindent megbeszélünk. A lányt is ismerem, aranyos, kedves, humoros személyiség, akivel számtalanul beszélgettem már komoly témákról is, értelmes... de könyörgöm, akkor is 17! Megijeszt a dolog. Egyszerűen undorodni kezdek a barátomtól. Tudom, hogy nem csak dugni akar, 3 hónapja fűzi a lányt, tőlem meg tanácsokat kér. Mindig mondja, attól fél, hogy nagyon megszereti, hosszú távra akar tervezni vele, de a lány megijed, és lelép, mert ki akarja élvezni az életét, stb. Mindig róla beszél, a szex egyáltalán nem jött fel témaként a 3 hónap alatt. Komolyan szerelmes. Amíg a lánynak kapcsolata volt, udvarias volt, nem tolakodott. Azóta viszont minden héten elviszi ebédelni, áthívja magához filmezni(nem történt semmi). Miért alakult ki ez nála? Normális dolog ez? Lehet valami komoly dologra számítani? Ijesztő. Köszi!
2012. szept. 12. 15:12
1 2 3
 11/29 ASOT ***** válasza:

Mindenesetre az ilyen pasik agyilag szex illetve kapcsolat terén nagyon vissza vannak maradva. Valahol 20 évesen megállt itt az agyuk, hogy még mindig az ilyen fiatal lányokat kívánják.


Sokmindennel és sok mindenkivel egyet értek!

De ebben a kérdésben NEM!

2012. szept. 12. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
A 31-es vagyok, én azért vagyok rossz példa, mert 3 éve megnősültem és igen, az asszony 1 évvel idősebb nálam (megjegyzem, ennek ellenére rohadt jól néz ki). A mostani eszemmel, hangsúlyozva, hogy nem bántam meg, azt mondanám, hogy szívesebben választanék partneremül egy fiatalabb lányt, mert nekik még nincs talán az agyuk annyira szétbombázva a rengeteg hülyeséggel, rossz viselkedésmintákkal, ami az újságokból, médiából ömlik, azaz - rossz szó, de - NEVELHETŐ valamennyire. Vagy inkább így mondom: tudunk még együtt fejlődni.
2012. szept. 12. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 ASOT ***** válasza:

Az lehet de nem ekkora korkülönbséggel.


Egy 17 éves és egy mondjuk 23 éves között már nagy a különbség.

Azt mondom max 10 év belefér.


Na persze nem úgy h 20 a pasi a lány meg 10:)

2012. szept. 12. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
Friss hús!!!!
2012. szept. 12. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
17 éves lány az nem kész nő.. inkább csak kész a dugásra meg stb..
2012. szept. 12. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:

17 éves még kamasz, nem felnőtt, vagyis testileg felnőtt, érzelmileg gyerek

a befolyásolhatóság és a fejlődés két külön dolog, előbbi negatív, utóbbi pozitív, továbbá ez mindkét félre érvényes kellene legyen...

ez a pasi, akiről a kérdező beszél, baromi infantilis...nem felnőtt ember, és nagyon sokan vannak ilyenek, sajnos

ezen meg, h meg vannak rottyanva a 30as nők, hát, ne haragudj, de nagyon jót röhögtem...az azért nem egy dolog, h valaki elhagyja magát x évesen (nemtől, kortól függetlenül), vagy öreg

2012. szept. 12. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 A kérdező kommentje:
Szerintem ilyen téren lényegtelen, hogy friss hús-e, vagy sem. Megmondta világosan, hogy nagyon komolyan közel szeretne hozzá kerülni, sokkalta inkább érzelmileg, mint fizikailag. Mondaná nekem, ha nem. Régebben is, 5-6 éve mindig beavatott, ha valakit csak dugni akart.
2012. szept. 12. 15:36
 18/29 anonim ***** válasza:

Én ASOT-al értek egyet.


ez sok így nagyon sok!

2012. szept. 12. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
te tényleg nem érted a lényeget kérdező??
2012. szept. 12. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
20 vagyok 2 éves kapcsolatom van együtt lakunk és néha még én is azt gondolom hogy még élnék pedig szeretem a barátom de néha megfordul a fejemben na akkor most egy 17 éves az nem nő..
2012. szept. 12. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!