Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek csak barátkozni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek csak barátkozni akar, vagy kapcsolatot?

Figyelt kérdés

Kb egy hónapja ismerem ezt a srácot, egyből nagyon jól kijöttünk egymással, beszélgettünk mindenféléről, és igazából észre se vettük, hogy több óra hosszán át beszélgettünk, csak az tűnt fel, hogy már reggel lett közben. Szóval barátsághoz elég jó alap volt.

Nyáron nem lakunk egy városban, csak majd szeptembertől, de így is találkoztunk azóta párszor, ő is eljött ide, meg én is hozzá, bár mindig volt valami konkrét program, ami miatt mentünk.

Egyébként nagyon gyakran keres telefon, és amint fellépek facebook-ra azonnal ír, mindenféle jelentéktelen dolog miatt is.

Nem rég együtt töltöttünk egy egész napot, sokszor fogtuk egymás kezét, vagy megöleltük egymást, ilyenek..

És végül együtt is aludtunk (de nem csináltunk semmit, csak megölelt közben)

Ez inkább csak egy barátság, ugye? Vagy ti hogy látjátok?


2012. aug. 16. 16:19
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez több mint barátság, de én örülnék ha lenne egy ilyen közeli lánybarátom. hiába keresgélek...
2012. aug. 16. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hát ha barátkozni akkor eléggé közeli barátság.De szerintem akar tőled valamit és nemcsak barátságot.
2012. aug. 16. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ez már több, mint barátság, csak azt nem értem, hogy ha igy vonzódtok egymáshoz, hogyhogy nem történt semmi, akár csak egy csók is?:D
2012. aug. 16. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ez az, amit én se értek, emiatt gondolom, hogy inkább csak barátkozni akar. :)
2012. aug. 16. 16:30
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem meg mindez már túlmutat a barátságon,szóval többet akar Tőled,csak éppen gyáva.
2012. aug. 16. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!