Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, ezt a helyzetet meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ezt a helyzetet meg tudnám még vajon oldani valahogy?

Figyelt kérdés

Vagy te és egy haverod, kettőtök közül te vagy az úgymond népszerűbb, sikeresebb a csajozásban. Elmentek mindketten egy kerti partira ahol megismertek pár embert közötte egy csajt is aki neked kifejezetten be fog jönni a későbbiekben. (Igen én vagyok a bizonyos csaj, az ilyen infókat közvetítő által kapom meg)Onnantól kezdve néha hívogatjátok a lányt, elhívjátok bulizni is, jól megvagytok, majd egyszer kicsit lerészegedtek, a csaj meg kicsit összekoccan a haverotokkal. Csak csók volt, de ez visszajutott a fületekbe. Innentől kezdve ez kicsit szarul esik nektek, de látjátok, hogy a lány inkább irántatok érdeklődik mintsem a másik srác iránt, de ti mégis kicsit távolságtartóbbak vagytok.

***

Na most az a helyzet, hogy én nekem nagyon bejön ez a fiú, akkor amikor a másikkal csókolóztam csak talán az alkoholtól volt, de nem akarok tőle semmit, viszont tudom, hogy ez rosszul esett a másik srácnak, és azt vettem észre, hogy azóta nem olyan közvetlen. Bánom a dolgot, de jó lenne helyre tenni. Szerintetek még van esélyem nála?



2012. szept. 7. 12:36
 1/7 anonim ***** válasza:
szerintem van esély ezt helyrehozni. mármint idővel ha lesz egy csomó jó élményetek együtt, meg ilyesmi, akkor kitolódik az a rossz élmény. ha jobban megismeritek egymást, meg lehet h nem is lesz jelentősége.
2012. szept. 7. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ha tetszik a srác, akkor miért a haverjának a szájába dugdosod a nyelved??

Ez a legrosszabb kombináció.

Ráadásul, ha előadod neki a nagy halált, hogy te csak az alkohol hatására, meg ő tetszik neked, meg stb., azt fogja leszűrni, ha netán összeáll veled, hogy te "csak az alkohol hatására" majd máskor is smárolgatsz ezzel-azzal.

2012. szept. 7. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nálam már nem lenne.
2012. szept. 7. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

áh, tök igazatok van, pics@ voltam, amúgy meg nem szokásom, legközelebb 50szer meggondolom mit csinálok :(

nem adok neki elő semmit, egyszerűen éreztetni fogom vele a dolgokat... aztán talán helyre tudom hozni

2012. szept. 7. 12:49
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha normális a srác akkor nincs esélyed nála, ha csak futó vagy nem túl tartós kapcsolatot akar akkor még lehet esélyed, no meg persze ha nem normális :-D...
2012. szept. 7. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nálam lenne, mert engem az se zavarna, ha dugnának előttem, de én perverz vagyok...
2012. szept. 7. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha a csókos srác összejönne valakivel, kb. akkor lenne esélyed a másiknál. Vagy ha az a srác lejjebb ad.
2012. szept. 7. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!