Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Elhagytam az Iphonomat (3GS),...

Elhagytam az Iphonomat (3GS), vissza tudnám valahogy szerezni vagy be lehet mérni valahogy a helyzetét? (természetese hogyha nem adják el külföldre)

Figyelt kérdés

2012. szept. 6. 20:04
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha mázlid van akkor jó ember találja meg. Mi két hete adtunk vissza egy Iphone-t, szerencsére a gazdája beleírta az anyukája telefonszámát és címét, így jutott vissza a telefon.
2012. szept. 6. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

A "Barátok" vagy a "Keresés" nevű app fent van a telőn?

A "Keresés" éppen erre való, persze csak akkor működik ha a telefon nincs kikapcsolva és van rajta net elérés.

2012. szept. 6. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Van rajta iphone meghatározás csak ha a helymeghatározást kikapcsolja úgy tudom akkor nem működik sőt ha nincs wifin akkor se :S
2012. szept. 6. 20:26
 4/7 ncore83 válasza:
Nem tudom, hogy 3GS-re van-e a "FindeMyiPhone" vagy valami hasonlo a neve, apple produckt, es az kikapcsolt allapotban is megmutatja hol a telo. Ha viszont elloptak, akkor ez nem eleg a rendorsegnek... tapasztalatbol mondom
2012. szept. 7. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Ha elvesztetted már nincs sok esély hogy visszakapd főleg egy ilyen drága telefont!!! Én is szeretnék találni eggyet :D
2012. szept. 7. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 birnir ***** válasza:
Amúgy csak szólni kéne az APPLE nak hogy elhagytad és akkor letiltják!!!!!
2012. szept. 7. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

www.icloud.com


itt bejelentkezel


saját iPhone megkeresése


ha mázlid van, és be van kapcsolva a készülék keresés funkció a telefonodon, akkor a telefon gps-e alapján a térképen bejelöli a helyet hogy hol van


Innen egyébként le is tudod zárni, törölni az adatokat, és üzenetet küldeni a telefonra.

2012. szept. 7. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!