Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megéri őszintének lenni a nőkkel?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megéri őszintének lenni a nőkkel?

Figyelt kérdés

Szüleim arra neveltek, h őszinte legyek. Egész eddigi életem folyamán őszintén viselkedtem mindenkivel, de főleg a nőkkel. Mi lett a hála? Becsaptak, megcsaltak, hülyének néztek, dobtak. Nem feltétlen ebben a sorrendben, de mind megtörtént. Mondogatják a nők, h egy őszinte és hűséges pasi kell, aztán amikor meg megkapják, inkább a rossz fiút akarják? :(


30/F



2012. aug. 12. 08:11
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
Nem kell megvaltoznod, inkabb talalnod egy rendes lanyt, akinek pont te kellesz. En azt javaslom, hogy annak ellenere mennyire oszinte ember vagy, ne legy naiv. Fejleszd az emberismereti kepessegedet. Tehat amint felbukkan egy uj lanyt, igen is legyen egy szuro, amin at kell mennie. Ez a te erdekedet szolgalja. Nem kell mindent elviselned neked sem a masiktol! Joszandekuan tesztelni valakit az elso idokben, nem rossz dolog. Vagy, hagyhatod hogy teged szegeny pasit, mindig, minden szemet no atverjen...
2012. aug. 12. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
Ugyanez áll fent férfiak esetében is a qurva nagy egójuk miatt.Engem is piszkál az,hogy mikor találok már valakit,aki őszinte?Én nem vagyok egy nagy manipulátor.
2012. aug. 12. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
30%
Soha, semmilyen körülmények közt sem, mert később visszaélnek vele!
2012. aug. 12. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim válasza:
Szia! Szerintem is maradj őszinte, de szerintem akkor egy dolgot tegyél.Legyél izgalmasabb (az nem egyenlő a rosszfiúval).Találj ki új ötletet, lepd meg néha a barátnőd egy ebéddel, ajándékkal, ettőlmég nem fogsz változni te sem, és nem csak ilyenekkel lepd meg, hanem adj újat magadból, mindig mutass magadból egy kicsit többet.Ha nem vagy több, szerintem próbálj meg akkor új dolgokat, sportot, ilyeneket, amit még együtt is próbálhatok pl.jégkorcsolyázás :D
2012. aug. 15. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!