Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megéri őszintének lenni a nőkkel?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megéri őszintének lenni a nőkkel?

Figyelt kérdés

Szüleim arra neveltek, h őszinte legyek. Egész eddigi életem folyamán őszintén viselkedtem mindenkivel, de főleg a nőkkel. Mi lett a hála? Becsaptak, megcsaltak, hülyének néztek, dobtak. Nem feltétlen ebben a sorrendben, de mind megtörtént. Mondogatják a nők, h egy őszinte és hűséges pasi kell, aztán amikor meg megkapják, inkább a rossz fiút akarják? :(


30/F



2012. aug. 12. 08:11
1 2 3
 1/24 A kérdező kommentje:
Félreértések elkerülése végett nem vagyok egy nők vállán rinyálós valaki, aki elsiratja minden búját és baját. :D
2012. aug. 12. 08:14
 2/24 anonim ***** válasza:
63%

HA ennyire primitiv vagy, hogy a "NÖKET" egy kalap alá veszed, akkor a hiba benned van.

Természetesen vannak olyan nök, akik nem becsületesek, meg vannak, akik igen. Ha te a rosszabbakat szedted eddig össze, akkor legközelebb jobban nézd meg, hogy KIVEL kezdesz.

Azok a nök, akik öszinte és hüséges férfit keresnek nem ugyanazok, akikkel te foglalkozol.

2012. aug. 12. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
77%

Ne haragudj meg, de csak azt lehet hülyének nézni, aki hagyja, hogy annak nézzék.

Legyél őszinte, határozott és erélyes.

Aki pedig azért dob, mert őszinte vagy, az nem érdemel meg téged!

2012. aug. 12. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
77%

Akit őszinteségre neveltek, nem tud egyik napról a másikra kamus pali lenni (remélem:D).

Ne hagyd magad megvezetni, becsapni. Csak látod hogy vmi gáz van a barátnőddel.

Rossz barátnőket választottál idáig, de nem azért csaltak meg, dobtak, becsaptak stb. mert őszinte voltál.

Én pl őszinte, normális , hüséges palit keresek, a rosszfiúk szóba sem jöhetnek.

2012. aug. 12. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
75%

Az őszinteség önmagában még nem garancia semmire. Kell, de van mellette száz másik emberi tulajdonság is, amin állhat vagy bukhat a történet.

Kár egyre kihegyezni, nem az őszinteségeden múlott.

2012. aug. 12. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
79%
Persze, hogy megéri és magad miatt elsősorban! Vagy jobban esne, ha úgy kellenél valakinek, ogy nem magadat adod? Sajnálom, hogy ennyi rossz tapasztalatod van, de előbb utóbb eljön az a lány akiért megéri őszintének lenni, hidd el!
2012. aug. 12. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem inkább az a fontos, hogy saját magadhoz legyél őszinte. Ha megnézed az emberi kapcsolatok 90%-a hazugságokra épül és elvárás, hogy hazudjál, hogy megvédd mások, saját magukról kialakított hamis képét, azaz, hogy fényezzed és mosolyogjál, miközben a másikat belül marja a sikertelenség.
2012. aug. 12. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
70%

Az én párom 100% őszinte velem. Nincs nyalizás sem, meg kegyes hazugság. Ha valami nem áll jól v nem tetszik neki akkor megmondja. És így a legjobb. Nem is várom el h jópofizzon. Nekem tényleg ez kell. És én soha nem csaltam meg, csaptam be, néztem hülyének, dobtam. Lassacskán 3 éve együtt vagyunk.

Tisztelem és becsülöm őt azért amilyen és én is mindíg őszinte vagyok hozzá

2012. aug. 12. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
36%
Egyet értek azzal, aki azt írta, hogy az őszinteség önmagában nem garancia semmire. Pl. ha őszinte vagy, tehát őszintén elmondod a barátnődnek, hogy folyamatosan megcsalod, és csak érdekből vagy vele, stb., akkor ne csodálkozz, ha csupán az őszinteségedre való tekintettel nem fog tőled "beájulni".
2012. aug. 12. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
79%
a barátnőiddel volt a baj, nem veled! Keress egy rendes, értelmes nőt. Sok sikert.
2012. aug. 12. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!