Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megéri őszintének lenni a nőkkel?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megéri őszintének lenni a nőkkel?

Figyelt kérdés

Szüleim arra neveltek, h őszinte legyek. Egész eddigi életem folyamán őszintén viselkedtem mindenkivel, de főleg a nőkkel. Mi lett a hála? Becsaptak, megcsaltak, hülyének néztek, dobtak. Nem feltétlen ebben a sorrendben, de mind megtörtént. Mondogatják a nők, h egy őszinte és hűséges pasi kell, aztán amikor meg megkapják, inkább a rossz fiút akarják? :(


30/F



2012. aug. 12. 08:11
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:

"Akit őszinteségre neveltek, nem tud egyik napról a másikra kamus pali lenni (remélem:D)."


Ha akarnék se tudnék lenni más, szerepet meg nem fogok játszani senki kedvéért. ;) Igen, elképzelhető, h eddig nem a hozzám való nőkkel hozott össze a sors...pedig nem egy helyről válogatom őket... Lehet, h vonzom az ilyeneket, nem tudom. :(


Egyszer majd csak találok valakit, akinek így kellek, ahogy vagyok. Csak így a harmadik x után kicsit már nehéz ilyesmiben bízni, főleg ilyen múlttal.


Köszönöm a válaszokat!

2012. aug. 12. 09:14
 12/24 anonim ***** válasza:
100%

én irtam hogy ne legyél kamus pasi :D

Nehéz??? Egy 30 as pasi menő, ha jobban körülnézel, élsz egy kis társasági életet szétszednek a nők. Viccet félretéve, gondolj bele, ha belédszeret vki, de kiderül hogy nem magadat adtad, kamuztál össze-vissza, aztán meg ezért szakad meg a kapcsolat az jobb?

Én 40 leszek lassan, ugyhogy 30 évesen ne keseredj el! Gondolom most szakithattál ezért vagy ennyire magad alatt. Adj időt magadnak, nem kell már holnap barátnőt találni, csak lassan, és ne erőltess semmit. Nekem még simán lesz barátnőd, gyereked, de ne kapkodd el.

2012. aug. 12. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
100%

nekem helyett neked

már nem tudok irni sem

2012. aug. 12. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
65%
Én megértelek kérdező.
2012. aug. 12. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
55%

Hááát Barátom!,ha a nők logikáját akarod kiismerni abban segíthetek!Én kétszer annyi vagyok,mint te!

"Ha egy nő "engedi",hogy kiismerd...nos,annak pont az "ellenkezője"igaz!...Tisztelet a "kevés"kivételnek! :(

2012. aug. 12. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
100%

Az, hogy őszinteséget és hűséget akarnak, az nem azt jelenti, hogy ennyi elég is nekik a vonzalomhoz. Kellenek plusz faktorok ahhoz, hogy egy nő vonzódjon egy férfihez, és lehet, hogy belőled ezek hiányoznak, és elhagytak olyan férfiakért, akik vonzóbbak voltak. Pusztán attól, hogy nem hazudsz, nem csalsz, és "jó fiú" vagy, attól egy nő nem lesz beléd szerelmes.


Az, hogy ennyiszer megcsaltak, átvertek, otthagytak, azt jelzi nekem, hogy a személyiségedben vannak hiányosságok, ami miatt egy nőt nem érdekelsz hosszútávon, és ezek a nők ezt megtalálták más férfiakban.


Ezek a hiányosságaid. Itt nem a meglévő jó tulajdonságaiddal van baj, hanem azokkal, amik hiányoznak.


Ahhoz, hogy ezeken változtass, el kell felejtened, hogy te egy "tökéletes, hűséges, őszinte" ember vagy, és hogy az egyetlen hibád, hogy "túl jó vagy". Ez nem igaz. Az igazság az, hogy amellett, hogy vannak jó vonásaid, hiányosságaid is vannak, ami miatt egy nő nem marad veled hosszútávon, és ezen változtatnod kell.

2012. aug. 12. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó vagyok. Azzal, hogy azt írtam, hogy ezeken változtatnod "kell", arra értettem, ha akarsz párkapcsolatot, ahol a nő veled marad. Nem akartalak semmire felszólítani vagy dirigálni, csak arra az esetre értettem, ha a helyzeteden változtatni akarsz.
2012. aug. 12. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, a férfiakat sem kell félteni... Szóval kár ezen agyalnod, mindkét nemben vannak ugyanolyan sz*r, szemét példányok... Úgyhogy ne sírj...
2012. aug. 12. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:

bizonyára hallottad már azt az elcsépelt dumát, hogy egy kapcsolat kettőn áll.


30 éves korodra, ha ennyi csalódás ért, akkor benned is van valami, ami miatt sikertelen vagy. gondolom nem tegnap kezdted a csajozást, volt már pár barátnőd, ha ilyen tapasztalataid vannak.


nos, nekem nőben is vannak ilyen ismerőseim, eddig majdnem minden pasi dobta őket, de ők mégis a férfiakat hibáztatják, és nem gondolkodnak el azon, hogy talán bennük is van valami, ami miatt nem jönnek össze a dolgok.


véleményem szerint nagyon jó emberismereti képesség kell ahhoz, hogy valaki megtalálja a párját, akivel jól működik a kapcsolat. talán ez is tanulható.

2012. aug. 12. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
Én gyűlölöm a hazugságot, nem értem, miért kell hazudni, főleg egy párkapcsolatban. Ehhez képest vonzom a hazugokat, a megcsalást, az átverést. Most akkor megéri a pasikkal őszintének lenni? Nem tudom, nem is érdekel, én az vagyok, és így is maradok. Nem állítom, hogy én nem hazudok. Szoktam. De minél fontosabb valaki nekem, annál őszintébb vagyok vele. Ez van.
2012. aug. 12. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!