Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Nektek tényleg nem jön...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Nektek tényleg nem jön be, ha egy lány magassarkút visel?

Figyelt kérdés
2012. aug. 10. 12:36
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat. Nem én találtam ki, nekem is egy ismerősöm mondta. Én is meglepődtem rajta, ezért írtam ki.

Igen arra rájöttem, hogy az nem valami szép, ha nem tud benne menni a viselője :D

Azzal viszont nem értek egyet, h egy túl alacsony lány ne hordjon magassarkút, persze, nekem a 20cm-es plattformos cipőkre gondolok, de eleve szép, és még magasabb is tőle.

Ja és azt hozzáteszem, hogy sokkal szebbek a lábak egy magassarkúban, én pl. szoknyát soha nem vennék fel alacsony talpú cipővel.

2012. aug. 10. 18:53
 12/14 anonim ***** válasza:
Nekem tetszik, ha ízléses (pl. kisebb lábon sehogy sem mutat), de a napi használattól eltorzuló lábujjak, meg az előre csúszó bokaízület, az már nem szimpi.
2012. aug. 10. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

#6 vagyok.


Tőlem hordhat magassarkút egy lány (mindenkinek magánügye, hogy hogyan öltözködik). Csak az összkép nem az igazi, pontosan nem tudom leírni, de kb. olyan érzés, hogy az alacsony nagyobb %-ban "csal" a magassarkúval, mint a magas nő. A másik dolog, hogy aki csak azért hord magassarkút, mert törpének érzi magát, az viszont nem tudja elfogadni magát, ott már önértékelési problémák vannak.

2012. aug. 11. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Tehát szerinted aki sminkkel annak is önértékelési problémái vannak, vagy ha festi a haját? Mert nem képes elfogadni magát? Szerintem hülyeségeket beszélsz de mindegy. :D
2012. aug. 11. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!