Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Nektek tényleg nem jön...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Nektek tényleg nem jön be, ha egy lány magassarkút visel?

Figyelt kérdés
2012. aug. 10. 12:36
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
63%
ilyenről én még nem is hallottam, hogy ne tetszene valakinek :O
2012. aug. 10. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
A legtöbb lány aki magassarkút visel még nem érett meg rá.Amúgy meg ha vki igen,azon kifejezetten jól áll.
2012. aug. 10. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
67%
Nincs vele bajom, de tudni is kell hordani. Sok csajt láttam már, akik felveszik a magassarkú lábbelit, aztán úgy járnak benne, mintha gólyalábon topognának. Azt hiszik, csinosak, közben meg tramplinak néznek ki.
2012. aug. 10. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
85%

Ha egy nő magassarkút visel, és jól viseli, az nagyon tetszik.

Ha rosszul jár benne, az ront az összképen.

2012. aug. 10. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
60%
Ha abban magasabb nálam, akkor nem jön be.
2012. aug. 10. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Ha tud járni benne, és nem túl alacsony, akkor kifejezetten jó, és még magasabbnak tűnik benne a csaj. Ha túl alacsony, akkor viszont igen zavaró, hogy a magassága nagy részét a magassarkú teszi ki.
2012. aug. 10. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 galen malek ***** válasza:
nekem bejön
2012. aug. 10. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Miért ne hordhatna egy nagyon alacsony lány magassarkút? Nem értem a logikád. tudod milyen rossz tök picinek lenni? Örül hogy nyerhet 6-7 centit te meg még azt is sajnálod tőle? Hát ember vagy te?

Amúgy én 170 centi vagyok és néha hordok, bár most ritkábban mert barátom elég pöttöm.

2012. aug. 10. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

A magassarkú az bejön..nagyon is:)

Viszont,az a másik ami ugyan úgy magassarkú de mégse...Nem tudom mi a neve, ami mostanában divat..Mindjárt keressek egy képet.

Na ez:

[link]

Ez valami gusztustalan...

De viszont ez:

[link]

Most komolyan,mennyivel jobb már nem?


Vagy én vagyok hlye?

18/f

2012. aug. 10. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Magyarán nem jön be a telitalpas magassarkú. Azt főként azok hordják akik szeretik a magassarkút de nem tudnak menni benne. Mellesleg sokkal kényelmesebb is. Vannak köztük szép darabok is. ami nem ilyen trampli
2012. aug. 10. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!