Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A nőknek sokkal könnyebb minden?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nőknek sokkal könnyebb minden?

Figyelt kérdés
pl nem tudom észrevetted-e, de sokkal kevesebb női hajléktalan van. Vajon miért...
2012. júl. 30. 00:32
1 2 3 4 5 6 7
 61/67 anonim ***** válasza:

dőlne össze a naprendszer:P

Isten vajon hova mehet el egy pillanatra?:D

2012. júl. 30. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/67 anonim ***** válasza:
Pihenni. ;D Amúgy is- saját képére teremté az embert, szabaddá. Talán ez a szöveg értelme. :D
2012. júl. 30. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/67 anonim ***** válasza:
tulajdonképpen arra utalt hogy egy szörnyű isten létezik aki annak ellenére hogy jól tudja milyen az ember mégis próbára teszi őt, vágyakat ad neki hogy ne tudja követni őket:D Bár isten helyett nevezhetjük akárminek
2012. júl. 30. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/67 anonim ***** válasza:
Ő erre utalt, de én fenti módon értelmeztem. ;D
2012. júl. 31. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/67 anonim ***** válasza:

Vagy:


Isten szabadnak teremtette az embert, de MÉGIS jobb, ha Isten kezében van az univerzum irányítása, a nő és férfi meg elvannak egymással. :D

2012. júl. 31. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/67 anonim ***** válasza:
dehogyis, neki tökmindegy mi történik, ú csak jót szórakozik rajtunk:D Tőle dőlhetne össze minden
2012. júl. 31. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/67 anonim ***** válasza:

Az élet nem csupán dugás...

Nekem sem jött meg össze egy lány sem de ez csak az én hibám amit csak szakemberrel tudok megoldani. Jó lenne de amíg kicsit is nem lesz jobb az állapotom akkor sem kezdek ki egy lánnyal sem ha tehetném.

De meg nagyon csak a szexre hajtasz, tudod nekem pl nem csak egy szexpartner egy szep csaj kellene, hanem olyan aki lelkitars is.

2012. aug. 1. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!