Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A nőknek sokkal könnyebb minden?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nőknek sokkal könnyebb minden?

Figyelt kérdés
pl nem tudom észrevetted-e, de sokkal kevesebb női hajléktalan van. Vajon miért...
2012. júl. 30. 00:32
1 2 3 4 5 6 7
 41/67 anonim ***** válasza:
Azért nem jár megtiszteltetés, hogy kiszolgáltatottabbak vagytok az ösztöneiteknek. Megértést esetleg várhatsz. :)
2012. júl. 30. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/67 A kérdező kommentje:

épp az hogy a nők vesztik el többször az eszüket, bármennyire is kitanultak. Ha látnak valami értéket, akkor agy kikapcs, és mindenáron meg akarják szerezni azt a fickót.


pl:


lánynak megtetszik a fiu, fiu nem mer nyomulni. Lány részegen rámászik a fiura este elején, hogy de máris menjenek haza együtt. Hazamennek, lány utközben kijozanodik, rájön, hogyha hagyja magát, akkor csak 1 dugás lesz, és vége, ezért féluton meggyözte a fiut, hogy mégse menjenek haza, hanem inkább üljenek be kocsmázni. NA csak ennyi.

2012. júl. 30. 14:33
 43/67 anonim ***** válasza:
igen kiszolgáltatottabbak vagyunk a csajok hülyeségeinek és ez a legnagyobb probléma.Nekünk kellett volna körbenőnünk a pinát:D
2012. júl. 30. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/67 anonim ***** válasza:

Utolsó, milyen kis irigy. Hát fiúként is kaphatsz szépfiúkat, ha ez a vágyad. ;D


Kérdező: fura egy történet, biztos van ilyen. Én nőként nem nagyon ismerek rámászós nőket, inkább ránk akarnak folyton ránkmászni.


És azt se értem, hogy ha ágyba akarja vinni a fiút, akkor mi a fenéért zavarja, hogy csak szex lesz?


Jó, meg ne magyarázd, mert nekem már elég homályos a téma. Pedig nő vagyok én is, és sok nőt ismerek. :D

2012. júl. 30. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/67 anonim ***** válasza:
Viszont szerencsére 30 éves kor után már fordul a kocka és a nők is megtapasztalhatják hogy milyen szenvedés az amikor nincs senkijük:<
2012. júl. 30. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/67 anonim ***** válasza:
ezt egyébként feldmár fogalmazta meg jól: a pénisz teljesen értéktelen, a kutyának se kell:D
2012. júl. 30. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/67 anonim ***** válasza:

Feldmár egész jó fej. :D


De nyugi, a kutya azért elrágcsálná. :D

És kell az a nőknek is, hidd el. :D

2012. júl. 30. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/67 anonim ***** válasza:

46-os, én nagyon igényes nőként még mindig azt mondom: inkább egy "bármilyen" silány péniszt kapjak, mint egy akármilyen elsőosztályú p.ncit (másik nőét).

Mi a francot kezdenék vele? :S

2012. júl. 30. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/67 anonim ***** válasza:

kár hogy csak 30 fölött ismeri a legtöbb csaj/nő feldmárt:/


Viszont ha már szó van róla megoszto ma kedvenc idézetem nagyon tanulságos:D


Volt egy látomásom. Nem vagyok pszichotikus, de volt egy látomásom. Egy erdőben jártam, ez tényleg így volt, és egy tisztásra értem. Gyönyörű napsütés volt, és a tisztás kellős közepén láttam a Napot és az összes többi bolygót is. Pontosan úgy, ahogy az iskolában szokták mutatni, de itt nem volt semmilyen állvány, csak ott lebegtek, és minden ment szép csendesen. Ott volt a Szaturnusz a gyűrűivel, és a többi bolygó is. És ahogy néztem ezt az egészet, az Isten szólt hozzám. Azt mondta, hogy jó, hogy jössz, mert egy pillanatra el kell mennem. Csak annyit kérek tőled, hogy figyelj erre a mindenségre itt. Mindent tehetsz, csak ne vedd le róla a szemedet. Mindjárt jövök vissza, megteszed-e ezt nekem, kérdezte. Mondtam, hogy boldogan! És ahogy ott álltam és néztem, oldalról egy meztelen nő jött felém. Lassan jött, rám nézett, kinyújtotta a kezét, és hozzám ért. Éreztem a bőrét, és nagyon jó volt. Odafordultam és megöleltem, de ő abban a pillanatban eltűnt. És mire visszanéztem, a Föld összeütközött a Marssal, minden füstölt és lángolt, és mindennek vége volt ott. És akkor hallottam a Jóisten hangját megint, aki azt kérdezte, hogy mit csináltál? Mit tettél? Mit tettél, András?


De egyféleképpen ez arra is utal, és ezt pár évvel később értettem meg, hogy nemcsak én voltam hibás. Mert ha az Isten mindenható, akkor ő tudta, hogy én csak egy gyarló férfi vagyok, aki, ha egy meztelen nő jön felé balról, akkor azt megöleli. Ha az Isten tudta ezt, akkor miért bízta rám az egész Naprendszer jövőjét? Pedig tudtam, ha ellenállok ennek a kísértésnek, akkor minden rendben lett volna. Az Isten talán meg is ölel, és minden rendben van. De talán próbára akart tenni. De nekem ez inkább azt bizonyítja, hogy az Isten egy rettenetes valaki, aki kínoz. Ő egy rettenetes Isten, ha így tesz próbára valakit. Miért kell engem próbára tenni?

2012. júl. 30. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/67 anonim ***** válasza:

Tetszik a szöveg. Ezért kell a naprendszer jövőjét a nőkre bízni inkább. ;D


De valahogy tetszik az a rész is, amikor a férfi az egész naprendszer "ellenében" odafordul, és megöleli a nőt. :)

(Talán Isten valami mást is akart ezzel a "próbával"?)

2012. júl. 30. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!