Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A nőknek sokkal könnyebb minden?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nőknek sokkal könnyebb minden?

Figyelt kérdés
pl nem tudom észrevetted-e, de sokkal kevesebb női hajléktalan van. Vajon miért...
2012. júl. 30. 00:32
1 2 3 4 5 6 7
 31/67 anonim ***** válasza:
100%

"A kérdező kommentje:

én abbol indulok ki, hogy én itt vagyok átlagos külsővel mégse dug velem senki. Pedig eljárok csajozni elég sokat."


Én itt megértettem a kérdést, te egy önsajnáló ember vagy, kissé tapló, szexmániás, a nőket nem tekinted egyenlő félnek, stb. Mégis mit vártál? Milyen nőnek kellesz így, ilyen stílussal amit itt a kérdésedben is mutatsz... Biztosan lesz majd olyan akinek ez is megfelel, de az sem normális...

Fogalmad sincs hogy működnek a nők, mi kell nekik, ezért nehéz a te dolgod.


Mindenesetre a nőknek nem könnyebb semmi sem. Ezt te is jól tudod ha van eszed és végig tudod gondolni.

2012. júl. 30. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/67 anonim ***** válasza:

Utolsó: igaz. Amit sokan "kívülről" látnak, a nagy barátnőzés, elég felszínes.


Én nő vagyok. Összesen két igazi, tényleg olyan barátom van, akikben teljesen megbízok, mindkettő szintén nő, a komolyabb fajtából, és sok férfibarátom is van, akik nagyjából szintén megbízhatóak.


A felületes "női divatbarátságot" sosem értékeltem sokra, ahogyan a jópofizást sem, mert ezek felszínes dolgok, és abból fakadnak, hogy a csajoknak mindig is "illett" kedvelni egymást.


Már óvodában ráparancsolnak a lányokra, ha összekapnak, hogy "ti lányok vagytok, jóban KELL lenni!"- míg két kisfiú verekedését természetesebbnek veszik az emberek.


Ez olyasmi helyzethez vezet, hogy a lányok látszat szerint jóban lesznek, összeszednek egy halom "barátnőt", akikkel a hátuk mögött jól ki is tudnak cseszni, ha az kell.

Ennyiről szól a dolog.


Nos, én már oviban is kiosztottam, akinek nem tetszett a képe (piszkált, vagy nem jöttünk ki), sosem voltam "színi-mázi", de az biztos, hogy a kevés igazi barátomban meg lehet bízni (és ők is hasonló típusok).

2012. júl. 30. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/67 anonim ***** válasza:

az a baj hogy ti nemtudjátok elképzelni azt a hatalmas nemi vágyat ami egy férfit nyom így nemtudjátok megérteni hogy miért a "farkával gondolkozik".

Amikor 14-15 évesen rájön egy fiu hogy a farkát akárhova bedugná, de ha ezt elmondja a csajoknak hozzájuk se tud érni többé, ekkortól kezdődik ez a hazugság fiú és lány között, és valóban szar dolog hogy hazudnod kell azért hogy csillapítsd eg kicsit is a vágyaidat.

2012. júl. 30. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/67 anonim ***** válasza:

33 Egy részét értem. Nemi vágyuk a nőknek is van, csak kevésbé "függnek" tőle. Mi is szeretjük a jó szexet, a "csak szexet" is, de a "hatalmas nemi vágy" nálatok tényleg sokkal nagyobb lehet..


Ebből persze megint nekünk származik előnyünk, hisz bármikor kaphatunk egy fiút, sőt, mivel nagyobb a nemi vágya, így ez egyfajta függőségi helyzetbe hozza őt, amit egyik nő erre, másik arra tud felhasználni.


Ezért lehetnek prostik, akiknek fizetnek. Ezért lehetnek olyan nők, akik hozzámehetnek gazdag fickókhoz, vagy a "kivárással" elérik, hogy a pasi elkötelezze magát. Esetleg tegyen meg ezt-azt, segítsen cipekedni, kis szívességeket tenni.


De ezért lehetnek olyan nők is, akik gazdag, független nőként "játszadoznak" a szépfiúkkal, és saját kedvükre szexelnek velük, úgy, hogy a fiú szinte mindenben benne van, amit a nő kitalál. Akár le is kötözheti, vagy perverziókat élhet ki rajta (ok, ez sok fiúnak bejön), mert ott is a hímnemű a "motiváltabb".


És végül ezért van az, amit írtam, hogy akár "csak" szépfiút akar a nő "csak" szexre, akár gazdag pasit, vagy "kuncsaftot", akár egy segítőkész partnert, aki megcsinál ezt-azt neki, mindig több jelentkező közül választhat, mint fordítva.


Ráadásul amiből fenti fakad, a másik oldala a dolognak, szintén számotokra kellemetlenebb: hogy mindezek ellenére (hogy könnyebben megkapják) mégis a nők vannak el jobban egyedül is.


De erről nem tehetünk. Pont. A normális, rendes nők nem is élnek vissza vele.

2012. júl. 30. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/67 anonim ***** válasza:

"Amikor 14-15 évesen rájön egy fiu hogy a farkát akárhova bedugná, de ha ezt elmondja a csajoknak hozzájuk se tud érni többé, ekkortól kezdődik ez a hazugság fiú és lány között, és valóban szar dolog hogy hazudnod kell azért hogy csillapítsd eg kicsit is a vágyaidat."


Igen, van egyfajta "hazugság", azzal együtt, hogy mindkét fél tisztában van vele mi a helyzet a másiknál.


De azt azért még halkan megjegyzem: bármilyen szar dolog, és bármennyire rosszul viselitek ezt az állapotot, a kérdések fele mégis arról szól itt (és a válaszok fele is), hogy mekkora r.banc az a lány, aki folyton szexelne.


Ez a ti paradoxonotok fiúk. Én már nem foglalkozom vele. Amikor kedvem van szexelek, amikor nincs, nem teszem.

Azért sem panaszkodom soha, hogy "a pasik folyton akarják"- ezért válogathatok én nőként. Az előnyeit veszem figyelembe.


Ti ellenben vagy azon problémáztok, hogy milyen rossz szex nélkül, hogy mi nők ezt nem érthetjük, vagy azon, hogy mekkora r.bancok a csajok, hová fajul már ez a világ.


A ti dolgotok, engem már rég nem érdekelnek a meghasonlott férfi vélemények, ezekben nektek kell dűlőre jutni.. mert úgy fest, hogy "sehogy sem jó" számotokra.

2012. júl. 30. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/67 anonim ***** válasza:

szeintem ha a k*rva fogalmát nézzük az sokkal nagyobb ribanc aki azért szexel hogy megtartsa a szerelmét mint aki azért mert élvezi.

Ugyanis a k*rva valamiért szexel.Nekem nincs bajom a ribancokkal, legalább tudnak élni.Meg nekem is jó hogy vannak:)

2012. júl. 30. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/67 anonim ***** válasza:

"szeintem ha a k*rva fogalmát nézzük az sokkal nagyobb ribanc aki azért szexel hogy megtartsa a szerelmét mint aki azért mert élvezi."


Na, ezt mintha én mondtam volna, hozzáfűznivalóm sincs. És azt is szoktam mondogatni, nem hogy örülnének a férfiak azoknak a nőknek, akik "csak" igényes szexkapcsolatot akarnak.


Ehelyett általában abba fut bele az ilyen nő, hogy belezúgnak, össze akarnak jönni vele, aztán meg ler.bancozzák ha mégse akar többet.


De jobban tényleg nem megyek bele, sok volt már ez is a témából. :)

2012. júl. 30. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/67 anonim ***** válasza:
férfi létemre énsem értem hogy mire ez a nagy leribancozás(hogy nem élvezheti csak a szexet magában), meg hogy a nőknek nem szabad inni mert undorító meg ilyen baromságok.Egy nő is csak annyira undorító berugva mint egy férfi.De én szeretem az olyan csajokat akik sz*rnak erre és azt csinálják amit ők szeretnének, nem azt amit elvárnak tőle.
2012. júl. 30. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/67 anonim ***** válasza:
Hát persze, tény hogy egy nő könnyebben jut szexhez ha mondjuk egyedülálló, de ha megteszi már egyből mindenki ribancozza meg elítéli. Titeket meg császárnak ítélnek.
2012. júl. 30. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/67 A kérdező kommentje:
lévén, hogy férfiként sokkal nehezebb, többet kell dolgozni a sexért...johogy kijár a megtisztelteés
2012. júl. 30. 13:46
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!