Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A nőknek sokkal könnyebb minden?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nőknek sokkal könnyebb minden?

Figyelt kérdés
pl nem tudom észrevetted-e, de sokkal kevesebb női hajléktalan van. Vajon miért...
2012. júl. 30. 00:32
1 2 3 4 5 6 7
 21/67 A kérdező kommentje:
hát aki nem akar dugni, pics-og, azt meg kell verni.elutasitást lehet egy ideig türni, de utána felesleges.
2012. júl. 30. 00:55
 22/67 anonim ***** válasza:

A nőknek vannak társas kapcsolataik, mert komunikatívabbak, meg empatikusak, meg megoldják a problémákat, meg kibeszélik magukból. Mindig vannak barátok, segítők, rokonság. Meg a nők rugalmasok is.


A magyar pasik bizalmatlanok idegenekbennem bíznak, távolságtartók, túl büszkék, nincsenek normális barátságaik, tisztelet a kivételnek!

2012. júl. 30. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/67 A kérdező kommentje:
a nőkkel azért barátkoznak, mert van vaginájuk.
2012. júl. 30. 00:57
 24/67 anonim ***** válasza:

Hülye vagy, engem megverni se tudnál. :D De hagyjuk. Én bírom a jó szexet, ha a fiú kedvemre való, kielégít, kedvemre tesz! Nagyon is.


És tudom élvezni.


Itt nem erről van szó. Hanem, hogy ha nem kapunk partnert, nem alázkodunk meg, mint a férfiak, mert jobban bírjuk nélkületek.

Továbbá, ha nincs kedvünkre való, akkor nem jövünk össze egy olyannal, aki nem tetszik, vagy nem elégít ki igényeink szerint.


Míg a pasik jó nagy része belemegy abba is, hogy rondább nővel legyen, vagy bevállal mindenfélét, csak hogy valaki szexeljen végre vele..

2012. júl. 30. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/67 anonim ***** válasza:
100%

"elutasitást lehet egy ideig türni, de utána felesleges."


Ezt nem tudom, mire írtad. Mindenkinek joga van elutasítani a másikat, ha nem akar vele kapcsolatot.

Ezek szerint egy nagydarab meleg fickó téged is megverhetne ezen a jogcímen.

Gratulálok. :D

2012. júl. 30. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/67 anonim ***** válasza:

"a nőkkel azért barátkoznak, mert van vaginájuk."


Aha, akkor veled meg azért haverkodnak a fiúpajtásaid, mert szép hosszú farkad van. :)

2012. júl. 30. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/67 A kérdező kommentje:
velem nem haverkodnak. Egy lánnyal már csak azért is haverkodnak az emberek, hogy majd az több láynt vonzz oda, és több lány = több esély a dugásra.
2012. júl. 30. 01:01
 28/67 anonim ***** válasza:
100%

"én abbol indulok ki, hogy én itt vagyok átlagos külsővel mégse dug velem senki. Pedig eljárok csajozni elég sokat."


Szóval abból, hogy senki nem dug veled, arra következtettél, hogy a nőknek minden könnyebb... Hát elég érdekes logika. Én nő vagyok, velem sem "dug" senki, de attól még nem az ellenkező nemben keresem a hibát, hanem végiggondolom, hogy mit kéne változtatnom magamon, és teszek érte, nem sopánkodok... 21L

2012. júl. 30. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/67 anonim ***** válasza:

# 27

Nem folytatom, mert trollkodsz. :)

Amúgy is teszek rá, miért haverkodnak velem, mindig remekül megvoltam haverok nélkül is. :)


Az ő dolguk, miért, nekem aztán tökmindegy (= rádhagyom). :)

2012. júl. 30. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/67 anonim ***** válasza:
ez nem vita kérdése, a nőknek sokkal jobban kivan nyalva a seggük, ezért könnyebb társas életet élniük.Viszont a női barátság nagyon is bizonytalan, könnyen egymás ellenségeivé lehetnek egy "nagy" barátság után, talán ezért nem irigylem őket.
2012. júl. 30. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!