Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire szexi/szép a képen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire szexi/szép a képen lévő nő, ugy 10-es skálán? és a hajával mi a helyzet?

Figyelt kérdés

ezt azért kérdezem, mert én eléggé hasonlitok rá(fehérbőr, világos szem(csak az enyém zöldebb)és hasonlo arc..csak a hajam szőkés-barna ... nekem tetszik ez ahajszin ami a képen láthato hölgynek van(Simone Simons-Epica énekesnője)és hogy szerintetek jo ez ahajszin?


[link]


[link]


[link]



[link]


főleg pasik véleménye érdekelne, mert ált. nekik annyira sajna nem tetszenek az ilyen fehérbőrű északias nők...csak őszintén, azt sem veszem ugy magamra ha vki azt irná h 1rusnya béka:)


2009. júl. 15. 23:08
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
89%
Max 6-os. Nálam ez a típus nem bejövős, a vörös hajat amúgyis messze elkerülik a férfiak.
2009. júl. 15. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
72%
8
2009. júl. 15. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 A kérdező kommentje:

a nemeteket is írjátok majd oda légyszi:P

am. köszönöm h válaszra méltattatok:P

és egy kis indok h miért szép sztetek és miért nem annyira...

2009. júl. 15. 23:13
 4/28 anonim ***** válasza:
63%

8


és az nem igaz, hogy a férfiak messziről elkerülik a vörös hajú lányokat :P

nekem nem természetes vörös, festett...de eddig csak pozitív diszkriminációban volt részem, sosem futottak el előlem mert vörös vagyok, inkább az ellenkezője történt ;)


20/L

2009. júl. 15. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:
még nem tudom h belevágjak-e egy ilyen hajszinbe v maradjak szőkés-barna...
2009. júl. 15. 23:15
 6/28 anonim ***** válasza:
70%
A kivétel erősíti a szabályt. :-)
2009. júl. 15. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
60%
én lány vagyok,de nekem bejön :),a hajszín,meg a lány is szép szerintem,én egy kemény 8-ast adnék rá :))tetszik mert olyan nőiesnek,titokzatosnak tűnik...sokkal jobban bejön mint egy platinaszőke,jó a hajszíne is mert különleges,jól passzol a bőréhez és a szeme színéhez.vannak akiknek tetszik,és akiknek meg nem,kinek milyen a stílusa,meg az ízlése,de azért ez semmiképpen nem rusnya béka :D,sőt...
2009. júl. 15. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
70%
már megin az epica... nálam lány 8asnál jobbat még nem kapott, őt olyan 6.5-7-re tenném (az átlagos "jócsaj"-osztályzat...)
2009. júl. 15. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
94%
nehogy átfesd! a szőkésbarna sokkal szebb
2009. júl. 15. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
79%
hát ha igy nézel ki feltétlenül vedd fel velem a kapcsolatot :D
2009. júl. 15. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!