Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért lett ennyire 'elítélendő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért lett ennyire 'elítélendő' és egyben felfoghatatlan, elképzelhetetlen az, hogy egy srácnak a duci, kerekded lányok sokkal jobban tetszenek, mint a "divatos" karcsú, sokszor már anorexiásra hasonlító lányok?

Figyelt kérdés

Még elég fiatal vagyok, de sajna elég különc is. Az osztálytársaim állandóan azzal cikiztek, hogy nekem a dundibb lányok tetszenek, és nem tartok vonzónak egy vékony leányzót. Sokszor kaptam már a fejemhez, hogy "Na mivan te lúzer, a vékonyaknál balfa*z voltál, most futsz a dagikhoz?"

Elhiszem, hogy manapság mindenki trendi meg divatos stb. akar lenni, de miért tartanak kevesebbre a kortársaim, ha nekem nem tetszik a mai "szépségiedál". Persze, ha leszólok egy "vékonyimádót", akkor bunkó vagyok, hisz ők a többség...

Komolyan ennyire ciki volna a duci lányokhoz vonzódni, hogy ez már elítélésre adjon okot?

A válaszokat előre is köszönöm, a bunkó válaszolók pedig ha nem gond, inkább tartsák meg maguknak a véleményüket :)



2012. júl. 8. 22:58
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:

Az idealizálás meg minden fene miatt megy ez.. Én pl világ életemben duci lány voltam aztán középsuli végén annyira kikezdtek a sok szekálással,hogy anorexiás lettem. Most visszaszedtem pár kilót,de nem tudom,mihez kezdjek a dologgal,mert duciként én gyűlölném magam,így vékonyabban meg mások nem vesznek észre. Ha kívülállóként nézem,sok barátom,barátnőm faggattam erről,egész érdekes érvek születtek.


Akinek a vékony jött be az azért,mert a randi meg az egész élet nem a kaja körül forog,ő érzi magát erősebbnek(fiú) és hogy egy törékenyebb(nem csontsovány) lányra vigyázhat,meg azt is mondták,hogy általában a vékonyabb lányokat jobban el lehet rángatni este futni,túrázni,nyáron úszni,és nem csak ücsörögnek a medence partján/ a tévé előtt,vagy egyik lány ismerősöm(ő is kicsit teltebb)szerint azért jobb,mert a vékony lányokat jobban lehet felkapni,cipelni,a srác ölébe ültetni,stb,de volt(fiú),aki attól fél,hogy ha fiatalon kövér a lány,mi lesz később,más(vegyesen) az egészséget hozta fel,de sokan(srácok) mondták,hogy jobban lehet ölelgetni,babusgatni egy "kisebb" lányt-ami a vékonyságot illeti. némelyik azért kiverte a biztosítékot,de egy szinten logikus. Kinek mi számít egy kapcsolatban.


A duci mellett is voltak érvek,fiúk körében főleg;a telt idomok,és hogy van,ami megkülönbözteti a nőt és a férfit(mell,csípő,fenék),mondták,hogy sok szituációban igenis fizikailag fáj a csaj kiálló csontja,meg persze tapasztalatuk szerint,a ducibbak optimistábbak,és jobbak is az ágyban.Van,aki el se tudná képzelni,hogy a csaj az alakja miatt nem eszik vele késő este egy pizzát,vagy nyafog az étteremben,meg persze ott van az is,hogy sokan észrevették,hogy a vékonyak igénytelenebben öltözködnek és sokan nem is adnak magukra,mert hogy "ők vékonyak". (a vélemények közt csak az utolsó volt lány,a többi fiú)


Tehát. Ízlések és pofonok. Ha nagyon tetszene egy srác,persze hogy lennék olyan hülye,hogy "rágyúrok" valamelyik esetre,tehát ha neki a ducik jönnek be,akkor hízókúra,ha a vékonyak,akkor fogyózom,de alapjáraton szerintem nem éri meg izlésről vitázni. Az osztálytársaid meg bekaphatják,mert az ilyen idióta barmok miatt megy tönkre elég sok lány,meg az átkozott média miatt. Azért én örülök,hogy van,aki még a duci lányokat szereti,viszont ugyanolyan sértő egy alkatilag vékonynak(aki nem alkati,az nyilván büszke rá,és a csúfolást is dicséretnek veszi),ha azt mondják,hogy csontos gebe. :)

2012. júl. 9. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 A kérdező kommentje:

Kedves 17.58!


Örömmel olvastam végig a hozzászólásod, és az a helyzet hogy Én is pontosan így látom a helyzetet... "Számból vetted ki a szót". Egy valami biztos, ilyen körülmények közt egyre nehezebb lesz teltebb, kedves, aranyos és még nem világ- és önutáló csajszit "találni" magam mellé.. :/

Sajnos a társadalom nagy úr :S

2012. júl. 9. 18:38
 33/33 anonim ***** válasza:

Wow, ez még egyáltalán nem kövér, ilyen egy igazi nő :)


Párszor sajnos a környezetem hatására lemondtam egy-két barátnőröl, ne tedd, nem jó. Ugyanakkor a kapcsolat sose legyen kompromisszum, 'nincs más' vagy 'nem jut más' alapon.

2013. febr. 4. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!