Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért lett ennyire 'elítélendő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért lett ennyire 'elítélendő' és egyben felfoghatatlan, elképzelhetetlen az, hogy egy srácnak a duci, kerekded lányok sokkal jobban tetszenek, mint a "divatos" karcsú, sokszor már anorexiásra hasonlító lányok?

Figyelt kérdés

Még elég fiatal vagyok, de sajna elég különc is. Az osztálytársaim állandóan azzal cikiztek, hogy nekem a dundibb lányok tetszenek, és nem tartok vonzónak egy vékony leányzót. Sokszor kaptam már a fejemhez, hogy "Na mivan te lúzer, a vékonyaknál balfa*z voltál, most futsz a dagikhoz?"

Elhiszem, hogy manapság mindenki trendi meg divatos stb. akar lenni, de miért tartanak kevesebbre a kortársaim, ha nekem nem tetszik a mai "szépségiedál". Persze, ha leszólok egy "vékonyimádót", akkor bunkó vagyok, hisz ők a többség...

Komolyan ennyire ciki volna a duci lányokhoz vonzódni, hogy ez már elítélésre adjon okot?

A válaszokat előre is köszönöm, a bunkó válaszolók pedig ha nem gond, inkább tartsák meg maguknak a véleményüket :)



2012. júl. 8. 22:58
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
20%
Hány olyan lányt ismersz, aki úgy néz ki, mint a linkeden szereplő? Aki, mondanom se kell, meg van támogatva egy kis fotosoppal, sminkkel, fénybeállításokkal, ami a valóságban ritkán van jelen. A valóságban jóval "folyósabbak", kevésbé feszesek a ducik, és hát csalódást kelthetnek, ha a netes modellek alapján ábrándozol... ugye erre fel vagy készülve?
2012. júl. 8. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 A kérdező kommentje:

Kedves 23.44!


Örülök, hogy megtaláltad a párod :)és persze köszi a válaszod!

2012. júl. 8. 23:45
 23/33 anonym0117 ***** válasza:
Ja és! Annak ellenére tartom a 80kg-mat, hogy 5 éve kézilabdázom. Rendszeresem futok és tornázom! :)
2012. júl. 8. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 A kérdező kommentje:

23.45!


Ennyire naív a fiatal korom ellenére nem vagyok. Teljesen tisztában vagyok vele, hogy ezek PhotoShoppolt képek, és persze minden a lehető legtökéletesebbre van beállítva rajtuk. Nem vagyok "elfogult", pontosan ismerem hogy a való életben mit takar a "duci lány" fogalma. A kérdésem pedig ennek értelmében tettem fel. Hogy most ilyen képet találtam... Hadd ne az én gondom legyen, kenjük a Google képkeresőjére ;)

És köszi a válaszod!

2012. júl. 8. 23:48
 25/33 anonim ***** válasza:
Akkor jó. Csak mert ha ilyen téma kerül elő, általában ezek a fotosoppolt szépségek jönnek mellé, és hát nem vagyok biztos benne, hogy ki szerint miről is van szó.
2012. júl. 8. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
100%
az én párom is duci, és imádom! hogy ki mit gondol róla azt me magasról lesz... na nehogy már mások döntsék el, hogy mi nekem a jó :D
2012. júl. 8. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:

Én örülök, hogy neked nem az általam imádott vékony, kicsi cickós, kislányos, törékeny lányok jönnek be. :)


Bár több ilyen fiú lenne, akkor könnyebb dolgom lenne!


Amúgy ez nem divat, nekem világéletemben ilyen ízlésem volt, már kisdedós korom óta a vékony lányokért rajongtam.

2012. júl. 9. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
Mit érdekel, hogy mások mit gondolnak? Tegyél rájuk magasról. Azonban te is meglehetősen előítéletes vagy. Tudod nem mindenki divatból vékony. Hanem mondjuk azért mert ilyen az alkata. Én például voltam már 10 kg-mal is több mint most, de azt képzeld el, hogy a mellem pont ugyanekkora volt mint most, tehát nem lettem valami telt, viszont a hasam olyan volt mint aki terhes... Nekem ilyen az alakom. Nem tehetek róla, és szeretem is. Amúgy én sem tartom szépnek (kevés kívétellel) a duci lányokat vagy fiúkat, de engem nem érdekel, ha másnak az tetszik. De nehogymár lassan a normális vékony embereket itéljék el, azért még mindig az a természetes és az egészséges.
2012. júl. 9. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
barcsak tobben gondolnak igy...:-))
2012. júl. 9. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 A kérdező kommentje:

Kedves 02.31!


A kérdésemben említett "divatvékonysság" nem pont az általad leírt dolgokról szól. Amit leírtál abban igazad van, pontosan tudom jómagam is, hogy vannak "alapból vékony lányok/fiúk". Velük semmi bajom nincsen, és nem lenézőleg vagy sértésként szerettem volna feltenni a kérdésem, és elnézést, ha bántónak hat. De még mindig azt mondom, hogy az általad írt dolgok 2. fele nem igazán ide tartozik. Bocsi!

2012. júl. 9. 11:54
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!