Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért lett ennyire 'elítélendő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért lett ennyire 'elítélendő' és egyben felfoghatatlan, elképzelhetetlen az, hogy egy srácnak a duci, kerekded lányok sokkal jobban tetszenek, mint a "divatos" karcsú, sokszor már anorexiásra hasonlító lányok?

Figyelt kérdés

Még elég fiatal vagyok, de sajna elég különc is. Az osztálytársaim állandóan azzal cikiztek, hogy nekem a dundibb lányok tetszenek, és nem tartok vonzónak egy vékony leányzót. Sokszor kaptam már a fejemhez, hogy "Na mivan te lúzer, a vékonyaknál balfa*z voltál, most futsz a dagikhoz?"

Elhiszem, hogy manapság mindenki trendi meg divatos stb. akar lenni, de miért tartanak kevesebbre a kortársaim, ha nekem nem tetszik a mai "szépségiedál". Persze, ha leszólok egy "vékonyimádót", akkor bunkó vagyok, hisz ők a többség...

Komolyan ennyire ciki volna a duci lányokhoz vonzódni, hogy ez már elítélésre adjon okot?

A válaszokat előre is köszönöm, a bunkó válaszolók pedig ha nem gond, inkább tartsák meg maguknak a véleményüket :)



2012. júl. 8. 22:58
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
75%
Ez nem elitelendo es telhesen termeszetes. Ellenben meg a fiuk tudnak nokent nezni a duci lanyokra, a lanyok mar keptelenek pasikent nezni a duci fiukra. Ez a szemtelenseg es igazsagtalansag.
2012. júl. 8. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 AvernusTriad ***** válasza:
100%
Sejtem, hogy tényleg fiatal vagy, de nem a megnyilvánulásodból, hanem a környezetéből :/ Hülyeség, és neked van igazad. Ők tömeg, te meg valamilyen vagy, ai manapság nagy szó!
2012. júl. 8. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:

"A válaszokat előre is köszönöm, a bunkó válaszolók pedig ha nem gond, inkább tartsák meg maguknak a véleményüket :)"

Szóval a bukókét is megköszönöd!

Amugy miért lenne ciki? Ha valaki szerint az vessen magára.

Neked tuti lesz nőd :D

2012. júl. 8. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
100%
Bár én nm vagyok dundi, de jó ilyet olvasni, hogy van, aki a ducibbakat is szereti.
2012. júl. 8. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 fünof ***** válasza:
Mutass képet, hogy mennyire duci az a duci? Mármint ami tetszik neked
2012. júl. 8. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 A kérdező kommentje:
A végét lefelejtettem.. A lányok oldaláról pedig szintén felfoghatatlan, hogy valaki a telt idomokhoz vonzódjon. Elképzelhetetlennek tartják. És megint visszatértem oda, hogy mindenki divatos meg trendi szeretne lenni. A srácok villogni akarnak egy "dögös cicababával" a haverok előtt, a lányok pedig szeretnének dögös cicababák lenni, hogy villoghassanak velük a srácok.. a kérdés ugyanaz, miért elítélendő, hogyha nálam a lány nem csak "eszköznek" számít, amit mutogatok, mint egy új autót, hanem tényleg szeretni szeretném és valóban vonzódni is hozzá? Ennyire elfogult lenne a mai társadalom?
2012. júl. 8. 23:04
 7/33 A kérdező kommentje:

Kért a legutolsó kommentelő képet.. Linkelek inkább, lementeni majd újra feltölteni a képet picit bonyolult lenne, így inkább csak linkelek, ha nem haragszol érte.

[link] vagy ettől kicsit nagyobb darab. Tehát 165 centihez mondjuk 80-85kg. És ehez arányosan értve a többi magasságra/súlyra értelemszerűen :)

2012. júl. 8. 23:07
 8/33 anonim ***** válasza:
Látom új vagy még itt... ugyanis itt a "duci, dundi" a kampányszépség, akinek azok nem jönnek be, nem is férfi, és mindenféle csúnyákat kell rá mondani, hiszen biztos felszínes nyikhaj. Te meg valami félisten leszel hamarosan.
2012. júl. 8. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 A kérdező kommentje:

23.09!

Mitől lennék én "fél Isten"? Csak mert eltér az ízlésem a megszokottól? Érdekes.. :)

2012. júl. 8. 23:11
 10/33 anonim ***** válasza:
7%

Itt te is idióta vagy.

Nem mindenki a trend miatt szereti a vékonyakat, hanem, mert egyszerűen szebb egy karcsú nő, ezen kár vitatkozni.

Ez olyan, h ha valakinek komoly hangcucc van a kocsijában akkor az már biztos vagánykodik...

Ezt a baromságot is kitalálta valamelyik hülye, h ez csak a média miatt van, h a vékony a menő, mert régen a dagadtak voltak a toppon meg bla bla csak elfelejtik, h épp h az volt az agymosás.

Akkor is az jött be a férfiaknak, ha vékony, csak ugye a terhesség miatt nyomták a dagadt nőket, mert nagyobb eséllyel hordott ki egy gyereket, kisebb volt a halálozás.

Csak ezt már nem teszi hozzá senki, mert.így már nem hangzik olyan jól.

2012. júl. 8. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!