Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért lett ennyire 'elítélendő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért lett ennyire 'elítélendő' és egyben felfoghatatlan, elképzelhetetlen az, hogy egy srácnak a duci, kerekded lányok sokkal jobban tetszenek, mint a "divatos" karcsú, sokszor már anorexiásra hasonlító lányok?

Figyelt kérdés

Még elég fiatal vagyok, de sajna elég különc is. Az osztálytársaim állandóan azzal cikiztek, hogy nekem a dundibb lányok tetszenek, és nem tartok vonzónak egy vékony leányzót. Sokszor kaptam már a fejemhez, hogy "Na mivan te lúzer, a vékonyaknál balfa*z voltál, most futsz a dagikhoz?"

Elhiszem, hogy manapság mindenki trendi meg divatos stb. akar lenni, de miért tartanak kevesebbre a kortársaim, ha nekem nem tetszik a mai "szépségiedál". Persze, ha leszólok egy "vékonyimádót", akkor bunkó vagyok, hisz ők a többség...

Komolyan ennyire ciki volna a duci lányokhoz vonzódni, hogy ez már elítélésre adjon okot?

A válaszokat előre is köszönöm, a bunkó válaszolók pedig ha nem gond, inkább tartsák meg maguknak a véleményüket :)



2012. júl. 8. 22:58
1 2 3 4
 11/33 A kérdező kommentje:

23.12!

Valóban, picit rosszul fogalmaztam kérdésem. Nem a divatot okolnám, vagy hibáztatnám, hanem inkább magamat állítom a mostani divatos ízléssel szemben. És a kérdésemmel nem arra szerettem volna kilyukadni, hogy a divat a hibás és stb.. Hanem az érdekelt, hogy akinek más az ízlése, abból miért kell gúnyt űzni stb. Ez valóban nem a divatra fogható. És valóban, ez egy igen komplex kérdés, nagyon sok oldalról meg lehet közelíteni. És teljesen igazad van. Csak ha már azt mondják, hogy "ízlések és pofonok", akkor a "diavtnak adott pofont" miért olyan nehéz tolerálni egyik másiknak? :)

2012. júl. 8. 23:16
 12/33 anonim ***** válasza:
100%
sz*rd már le, hogy más mit szól.....
2012. júl. 8. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 A kérdező kommentje:

23.17!

Igen, van egy ilyen oldala is, hogy teszek rá, hogy a többi ember mit gondol, ez az én életem, és nekem kell úgy alakítani, hogy a lehető legjobb legyen számomra, ergo nem rejtem béka segge alá, hogy igenis tetszik a duci alak.

De engem most pont a dolgok "publikális" oldala érdekelne, hogy másoknak ezt miért ilyen nehéz elhinni és elfogadni. :)

2012. júl. 8. 23:20
 14/33 anonim ***** válasza:
Pont ezt mondom, a te környezetedben te vagy a kirívó, itt meg fordított a helyzet. Az a kirívó, akinek a vékony jön be. A sportosról meg ne is beszéljünk, az már kész szentségtörés. Élvezd ki a helyzeted, a környezetedben meg szard le őket, értelmes ember nem cseszegeti a másikat az ízlése miatt. Semelyik irányban.
2012. júl. 8. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:

Szerintem jó, hogy nem hagyod magadat befolyásolni!

Hány éves vagy?

2012. júl. 8. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
9%
mert a duciság egézségtelen
2012. júl. 8. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 A kérdező kommentje:
Hány éves, hány éves... Még csak a 15.-et töltöm.. Bár szerintem az ember életkora nem a személyiben, hanem a fejében és az értelmi "korlátain" áll vagy bukik :)
2012. júl. 8. 23:25
 18/33 anonim ***** válasza:
Amit linkeltél az még talán oké. Nekem nem jön be de nem tartom elitélendőnek.Kövér de mégis arányos és el tudom képzelni hogy jól érzi magát a bőrében. Viszont megkockáztatom hogy leírjam a véleményem a a valóéletbeli kövér lányokról. A felesleg szinte sosem arányosan oszlik meg. A kövér nők 99%a nem érzi jól magát de nem elég igényes nem elég kitartó vagy nem elég okos ahhoz hogy lefogyjon. Aki kövér az valószínűleg nem sportol, nem egészséges, könnyen lehet hogy bizonyos esetekben kevésbé ápolt is. Direkt próbálok úgy fogalmazni hogy ne ítéljem el vele az összes kövér nőt. De nekem személy szerint azért sem jönnek be mert aki nem sportol és látványosan nem törődik az egészségével az az én felfogásomban nem lehet valami igényes sem előrelátó.
2012. júl. 8. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 A kérdező kommentje:

23.28!


Teljesen igazad van neked is. Ez a te álláspontod, és van, amit én is igaznak látok benne. Szerintem a kövérség és a duciság nem egy és ugyanaz. A kövér nők valóban be kell valljam gusztustalanok. Én személy szerint a feltett kérdésemben nem az igénytelen, aránytalanul elhízott lányokra gondoltam, akik reggeltől estig azon sírnak hogy milyen kövérek, de közben eszik a hamburgert ugyanúgy.. A kövérség valóban egészségtelen, de a ducisággal azért vitatkoznék.. És nem csak igénytelen ducibb lányok léteznek. Fő szempont nekem is az ápoltság, a szép arc, és persze az alaknak megfelelő öltözködés, a kedvesség, emberi beszéd, stílus stb. Jelen helyzetben az utóbbira gondoltam, az ízlésem alatt :)

2012. júl. 8. 23:36
 20/33 anonym0117 ***** válasza:
A párom is ilyen. Világ életében a teltebb csajok jöttek be neki. A magasságomhoz képest én is husi vagyok. Õ engem választott, így szeret! :) Idióták az osztálytársaid! :)
2012. júl. 8. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!