Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek milyen az alakom?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek milyen az alakom? Nagyon kövér vagyok, ugye? (kép)

Figyelt kérdés

[link]


[link]


166 cm vagyok. Hány kilónak tippeltek? Ez az alak még elfogadható? Nemrég fogytam 8 kilót,de még mindig ilyen zsírdisznó vagyok :(



2012. jún. 29. 08:57
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
szerintem inkább nagyon babatested van, olyan a zsír eloszlása, mint a csecsemőkön, ami fura. de megfelelő öltözködéssel ez a súly sem gázos.
2012. jún. 29. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 A kérdező kommentje:
16 éves vagyok.
2012. jún. 29. 09:43
 23/31 anonim ***** válasza:
Te nem kövér vagy, hanem hülye...bocs.
2012. jún. 29. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:

Ha fogyni akarsz, okosan csináld. Ne csak sportolj bele a világba (ami a jó ötlet, csak rossz kivitelezés), és pláne ne hánytasd magad.


Szálkásító diéta, és heti 3-4szer 40-50 perc aerob jellegű mozgás: erőteljes séta, szobabicaj, v vmi efféle. Aerobik, zumba nem jó erre. Diétában gugli bácsi és a gyik sportrovata segít.

2012. jún. 29. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:

Nem vagy nagyon kövér.

De azért vigyázz, mert ha 16 évesen van rajtad felesleg, akkor az idősebb korodban csak folyton egyre több lesz majd, ha nem változtatsz az ÉLETMÓDODON! Igen, ez azt jelenti, hogy nem fél évig jársz el sportolni, meg nem csak addig figyelsz az étkezésedre, hanem ha elérted a kívánt súlyt, utána is. (És ez nem koplalást jelent, csak egészséges táplálkozást)

Nagyon elkeseredettnek tűnsz, szerintem ne amiatt folytasd a fogyást, hogy mások vajon hogy látnak (mert szerintem nem sok ember gondol kövérnek... inkább az látszik rajtad, hogy nem sportolsz), hanem hogy te hogy érzed jól magad. Amíg ilyen az önképed, biztos nem leszel kiegyensúlyozott lelkivilágú, pedig ez nagyon fontos...

2012. jún. 29. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:

sztem egész dögös vagy :D De ne hízzál azért!

f18

2012. jún. 29. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 poiu ***** válasza:
Ne egyél cukrot és keményítőt (fehér kenyér, fehér rizs, krumpli, finomlisztből készült ételek pl. tészta). Minden mást ehetsz, fogyni fogsz.
2012. jún. 30. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 poiu ***** válasza:
Ja, és amennyi látszik belőled, nekem tetszik. De nem ez számít, hanem az, hogy Te hogy érzed magad a bőrödben.
2012. jún. 30. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
fényképezni meg photoshoppolni még megtanulhatnál :D de azonkívűl szerintem jól nézel ki azon a 2 képen :)
2012. júl. 1. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim válasza:
53%
El vagy hízva. Ennyi idősen meg tök gáz. Mozogj, ne a facebookon élj!
2012. júl. 7. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!