Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek milyen az alakom?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek milyen az alakom? Nagyon kövér vagyok, ugye? (kép)

Figyelt kérdés

[link]


[link]


166 cm vagyok. Hány kilónak tippeltek? Ez az alak még elfogadható? Nemrég fogytam 8 kilót,de még mindig ilyen zsírdisznó vagyok :(



2012. jún. 29. 08:57
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
Nem vagy zsírdisznó, de egy 6-8 kiló még lemegy és bomba nő leszel! Így saccra kb 69 körül lehetsz...
2012. jún. 29. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
100%

Olyan 65-70 kg lehetsz, de nem az a baj, hogy sok rajtad a zsír, hanem hogy kevés az izom. Ne koplalj, hanem kezdj el mozogni.


24/N

2012. jún. 29. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 poiu ***** válasza:
Minden alakra van vevő. Neked kell elfogadnod, vagy változtatnod, ha nem tetszel magadnak. Próbáld ki a paleo étrendet, nekem bejött.
2012. jún. 29. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:

65?

Nem rossz, csak figyelj oda.

2012. jún. 29. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 A kérdező kommentje:
De én annyira undorítónak látom magam! Még meg is hánytattam magam párszor,de az nagyon rossz volt. Nemis voltam strandon évek óta, legszívesebben ki sem megyek a házból, hogy ne kelljen másoknak elviselniük a kövérségem látványát,elég rossz így is nekem :( És hiába sportolok amit tudok, megállta a fogyás, sőt még híztam is pár kilót! 65 voltam, most vagyok 69 :(
2012. jún. 29. 09:10
 6/31 anonim ***** válasza:
Nem túl jók a képek, de nem gáz....
2012. jún. 29. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:

Én 157 centisen és 54 kilósan vagyok teljesen olyan alakú, mint te. A hasam hatalmas, lóg a zsírtól, a combom 64 centi vastag, a vádlim is vastag, egy focista megirigyelhetné.

Kb 65-70 kilót mondanék neked. Amúgy én is most fogytam 10 kilót fél év alatt kemény mindennapi 2 órás edzéssel és az "örök" diétám betartásával. Csináltam kezdéskor képet, meg most is, de kb semmi különbség. Sőt a környezetemben lévők mondogatják, hogy híztam és csak pislognak, hogyha mondom, hogy nem, épp mostanra ment le 10 kiló. :S Centikben amúgy ez a 10 kiló minusz annyit tett, hogy a combjaim 4 centivel lettek vékonyabbak, a hasam pedig 5 centivel, szóval kb a semmiért dolgoztam ki a belem fél évig...

2012. jún. 29. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
Te undorító??? Sajnos egyre ritkább az olyan szép lány mint Te! :)
2012. jún. 29. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
7-es vagyok: Bocsi, nem azért írtam, hogy hatalmas a hasam, mert neked is az, csak magamat is leírtam példának. :D Nekem veled ellentétben a köldököm alatt lóg a hasam. :(
2012. jún. 29. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:

Hoppá, lottóznom kéne...pont eltaláltam!


Am. pont hogy még egy kis mozgás kéne, és tutira jó nő lennél. Ne add fel, az, hogy mozogsz és kezd kicsit visszamenni a súlyod: 1. nem azt jelenti, hogy nem fogy a zsír a testedről, hanem hogy növekszik az izomtömeg, és az nem ugyanaz! 2. mozogtál ugyan de nem eleget, és több volt a táplálékbevitel is.

Szóval ne add fel, mert ugyan keményen meg kell dolgozni a végén a bomba alakért, de hidd el meg fogja hozni a "gyümölcsét" a végén! Sok sikert hozzá!

ja és az első hozzászóló voltam!

2012. jún. 29. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!