Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek milyen az alakom?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek milyen az alakom? Nagyon kövér vagyok, ugye? (kép)

Figyelt kérdés

[link]


[link]


166 cm vagyok. Hány kilónak tippeltek? Ez az alak még elfogadható? Nemrég fogytam 8 kilót,de még mindig ilyen zsírdisznó vagyok :(



2012. jún. 29. 08:57
1 2 3 4
 11/31 A kérdező kommentje:
Én leginkább a lábaimat utálom :( Olyan vastagok...
2012. jún. 29. 09:17
 12/31 anonim ***** válasza:
Rubens imádott volna, nézd meg a festményeit! Egyébként az a lényeg, hogy te nem érzed így jól magad. A mozgást ne add fel. Van mikor lassul a fogyás vagy meg is áll. Ilyenkor a legnehezebb nem feladni. De kitartás!
2012. jún. 29. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
A 09:14-es vagyok. A lábaid is nagyon szépek, de a legszebb a pocid! :)
2012. jún. 29. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim válasza:

Szerintem átlagos vagy, nincs az alakoddal semmi gond. A gond a fejedben van. Nem fogadod el magad, nem tetszel magadnak, így aztán olyan is látsz, ami nincs is: undorító vagy. Hát, ez messze nem igaz, semmi okod szégyenkezni! Ha viszont rosszul érzed magad a bőrödben, ideje tenni valami azért, hogy tess magadnak! Sport, egészséges életmód, esetleg diéta...


Sok sikert, kívánom, hogy bármilyen alakkal jól érezd magad úgy, ahogy épp vagy! ;)

2012. jún. 29. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 A kérdező kommentje:
De ha tényleg nem vagyok kövér,akkor miért látom magam még mindig annak? Alig merek rövidnacit felvenni, csak itthonra szoktam :( amióta nincsen suli, ki se mentem a házból, olyan kövérnek érzem magam, mintha én lennék a legkövérebb a kövérek között :(
2012. jún. 29. 09:23
 16/31 anonim ***** válasza:
Megint a 09:14-es vagyok. Azért látod magad kövérnek, mert Téged is megfertőzött az a hülye divat, hogy csak a csontsovány lányok lehetnek szépek. Pedig ez egyáltalán nem így van!
2012. jún. 29. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 A kérdező kommentje:
Nem akarok csontsovány lenni, csak elég vékony ahhoz, hogy beleférjek egy 36-os nadrágba kényelmesen. Mert most csak a 40-es nadrágok jönnek rám, mert olyan nagy a fenekem és főleg a combom :(
2012. jún. 29. 09:29
 18/31 anonim ***** válasza:
63%
Megint a 09:14-es vagyok. Nem Neked kell változni, hanem másnak elfogadni Téged olyannak amilyen vagy! :)
2012. jún. 29. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:

Husikám van rajtad túlsúly.Add le. Ne a divat,hanem az egészséged miatt.Nem látszanak az izmai a zsírtól.Párnás vagy és puha.Lehet, hogy Rubens idejében ez volt a szép, de nem is éltek az emberek tovább 50 évnél.

Sportolj,menj aerobik-ra,ússz, táncolj,a szemét kajákat meg mellőzd.70-nek mondtalak volna én is.Ha már fogytál,akkor jó,folytasd bátran!

2012. jún. 29. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:

Ráadásul szemmel láthatóan hasra hízol,ami a legveszélyesebb típus. Elzsírosodik a szíved.Hiányzik?

Sok sport és egészséges táplálkozás.Hány éves vagy?

2012. jún. 29. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!