Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miert nem oszinte az itteni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert nem oszinte az itteni lanyok nagy tobbsege? Mitol feltek, hogy nem meritek kimondani az igazat? Feltitek a magas szazalekotokat?

Figyelt kérdés

z itteni kérdésekre adott válaszok legalább a lányok

90%-a a viktoriánus korhoz méltóan erkölcsös. Sőt,

sokan már szinte apácának is mehetnének.

Azonban a való életben én is és mások is pont az

ellenkezőjét tapasztaljuk. ÉRzékeny, rendes srácot keres

mindegyikük, amikor pedig odakerül a sor, rendre a

síkhülye tuskót választják. Ennek ellenére itt is az

ellenkezőjét állítják, ahol pedig mindenki névtelen. Mit

veszíthetnének vele, ha legalább itt a gyk-n magukba

néznének és bevallanák az igazat?


2012. jún. 23. 00:11
1 2
 1/11 Ⱳhite ßelle ***** válasza:

Mert az ilyen lányok többnyire otthonülősek és nem járnak el sok helyre. Nekem pl. barátnőim sincsenek mert nem szeretek bulizni és inni úgy ahogy a legtöbben, mondjuk szomorú, hogy ettől lesz valaki barátnő... Nem találni olyan közösséget ahová beleillenének a visszafogottabb egyének.


21/N

2012. jún. 23. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
na ezt utálom én is! Pedig lány vagyok.
2012. jún. 23. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Szint úgy, mint az első:(

15/L

2012. jún. 23. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

egyházi környezetben rengeteg normális és szép lány van. pl elgyházi iskola. én is egy p

olyanba járok :D és nem olyan, amilyennek mondják

2012. jún. 23. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Ⱳhite ßelle ***** válasza:

Azért nem kell bedőlni mindenféle "egyházi"/álszent csajnak, némelyik előbb megcsalná a párját, mint egy átlagosabb lány. :D

Szexről meg ki tudja milyen gondolatai vannak... Sosem tudtam megérteni miért kell kifelé mutatni a vallásosságot.

2012. jún. 23. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
61%
ne érts félre, ez nem álszentség, ne ítélkezz, míg ki nem próbáltad
2012. jún. 23. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Nem hinném, hogy volt itt olyan kérdés amire ne őszintén válaszoltam volna. Mert nincs sok értelme hazudni... Bármilyen témáról is legyen szó.

És nem vagyok egy jókislány.

18L

2012. jún. 23. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Százalékokat veszítenének.

Amúgy ez a GYK egy eléggé vékony szeletét adják a mai fiatalságnak. Szóval lehet, hogy a lányok többsége is csak ábrándozó FA lány, akinél csak a szükség és a sóvárgás szüli a nagy erkölcsöt.

2012. jún. 23. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Én magamba nézek és ilyen vagyok, erkölcsös, normális, érzékeny, kedves férfival sok-sok éve, aki okos is.

Sajnállak, na további szép nyarat!

22/L

2012. jún. 23. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 ASOT ***** válasza:

Egyet értek a kérdezővel.


Ezen az oldalon amúgy is az emberek nagy része mind egy tündéri cukifigura! :) na persze....

2012. jún. 23. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!