Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak, hogy ne őrüljek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, hogy ne őrüljek bele ebbe az egészbe?

Figyelt kérdés

19 éves vagyok és szűz. Nem érzem cikinek, sem gáznak. Csak egyszerűen hiányzik a lelkemnek, a testemnek egy kapcsolat. Két barátom volt eddig. Az egyikükbe a mai napig szerelmes vagyok, de ő nem akar barátnőt egyáltalán. Vele csóknál több nem volt, de meglátom, és készen vagyok. A másik fiú nem szeretett, én sem őt, de a testem már őrülten kívánta, így pettingeltünk, de annyira szörnyű volt, főleg nekem, hogy megbeszéltük, hogy legyen inkább vége. És akárhányszor meglátok egy boldog párt, mintha kést döfnének a szívembe, hogy nekem nincs barátom. Itt olvasok arról, hogy milyen legyen az első alkalom, hogy bizalom, szeretet, ellazulás, és én is vágyok, de őrültem arra, hogy valaki szeressen, és én is szeressem annyira, hogy megtörténjen az is, vagy egyszerűen csak ott legyen mellettem, és érezzem az ölelését, hogy érezzem, hogy fontos vagyok. Egész nap ezen jár az agyam, immár hónapok óta, és a megőrülés határán vagyok, de tényleg. Aludni alig alszok, de hiába ugyanolyan álmosan ébredek. Az álmaim felében valamelyik volt barátomat ölelgetem, vagy szeretkezek velük, és mennyei. De végre a valóságban is szeretném ezt érezni. Van valami ötletetek, hogy mit tehetnék? Vagy normális, hogy ezen jár az agyam állandóan?


Előre is köszönöm a válaszokat!


2009. júl. 5. 22:30
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Az írásod alapján normális csajszinak tűnsz, szerintem hamarosan találsz Magadnak valakit! Járj szórakozni, ismerkedni, bulizni, itt a nyár, strand stb, és biztosan találsz valakit. Ha most kezded a fősulit, egyetemet, ott is sok lehetőség van. Azt tanácsolnám, hogy kicsit kevésbé akard, éld az életet és ne "görcsölj" rá ennyire, mert annál később jön a dolog. Szóval szerintem vedd lazán, és lehet, hogy közhely, de tényleg akkor történik meg, amikor legkevésbé számítasz rá! Tudom, tapasztaltam!

Minden jót kívánok Neked!

21/L

2009. júl. 5. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Velem szakított a barátnőm 1 éve és még mindig vannak vele erotikus álmaim. Szerintem kell egy másik szerelem (és hangsúlyozom hogy SZERELEM legyen)ha el akarja felejteni az ember a múltat. Lehet hogy most azt érzed hogy szétrobbansz a vágytól de tényleg fontos hogy olyannal veszítsd el a szüzességed aki úgymond "megérdemli" hogy vele légy. Ahogy olvastam a kis sztorid eléggé átéreztem a helyzeted.. Szerintem ha visszautasított a volt barátod akkor ne emészd magad vele,persze ezt pont én mondom..:D de ez lehet a megoldás. Vannnak dolgok amiket jobb nem erőltetni. Minden esetre nem javaslom hogy discoban vagy más ilyen helyen ismerkedj.
2009. júl. 6. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!