Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha fekete rózsát kapok valaki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha fekete rózsát kapok valaki ismeretlentől akkor ijedjek meg vagy örüljek neki?

Figyelt kérdés
Van ennek valami jelentése esetleg mint pl a vörös rózsának? Nem tudom kitől kaptam, és nem az első eset. És fiú vagyok.
2009. jún. 26. 21:36
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem az illető arra gondolhat, hogy fiúnak nem illik vörös rózsát küldeni.

Ha esetleg olyan környéken laksz, vagy olyan az ismeretségi köröd, akkor elgondolkodhatsz más lehetőségeken is...


Egyébként a fekete rózsáról nem írnak semmit, vagy csak én nem találtam.


Mindenképp járj utána, ha kellemetlen akkor jobb elrendezni, ha pedig egy hódoló, akkor semmi gond!?:)

Imádom a fekete rózsát. Én is szeretnék egyet.... Irigyellek :D

2009. jún. 26. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Azt nem tudom, hogy mit jelent, szerintem rosszat semmiképpen... Az első válaszolónak igaza lehet... lehet, hogy egy leányzó küldi, nem? :) Ami nem is rossz ötlet, de tűzhetne mellé egy levélkét... :P


Én kiugranék a bőrömből, ha kapnék valakitől egy fekete rózsát... :D A rózsa a legszebb virág, és a fekete a legklasszabb szín... (mondja ezt egy 20 éves rocker lány...) :D

2009. jún. 26. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Számomra kicsit morbid...titokban fekete rózsát küldeni...sz.tem v.mi beteges rajongó. Én frászt kapnék :S


De remélem nincs igazam...


20/L

2009. jún. 26. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Én a ballagásomra kaptam anno fekete rózsákat szerintem szépek. Lehet titkos hódoló, de aki fiusabbnak találta a fekete szint, vagy lehet más is.

Volt egy (asszem) Sigourney Weaver-es thriller ahol a pszichopata pasi küldözgetett fekete rózsát a főhősnőnek. Lehet valami pszicho rajongó. Azért csak óvatosan.

(Ja, a filmben a nő is frászt kapott a virágoktól. :D)

2009. jún. 26. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, hogy a fekete rózsa a halál jelképe, aki először meglátja, az meghal. Ez ilyen népi babona.
2009. jún. 26. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Hát azért sem értem a feketét mert aki ismer az tudja hogy nekem a kék a kedvencem, még a hajam is kék. Tehát kéket küldött volna ha ismer picit is... szerintem:)

Hmm nem tudom, hogy deríthetném ki kitől kaptam? Kissé félek hogy valami beteg pedofil...:S Erre lenne is tippem, de reménykedem hogy tévedek és csak valami rocker lány küldte:D Mellékelhetne valami levelet tényleg már:)

2009. jún. 26. 23:00
 7/8 anonim ***** válasza:
van ennek valami története.Eddig ara jutottam hogy rózsa mint virág az életet vagy kötődést jelképezi.Mint fekete általában a roszat.Igy a roszhoz való kötödést.Az ha valaki megkapja akkor azt megköti a gonosz. Halotam olyat is hogy ezt a boszorkányok kapják.Általában az örödögtöl .Ezzel köti meg öket és használja céljaira
2009. jún. 26. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Rózsa /fekete/: szégyenlősség; gyász
2009. jún. 26. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!