Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Most örüljek, hogy a párom...

Most örüljek, hogy a párom nem akar benn lenni ha egyszer szülni fogok?

Figyelt kérdés
Neki már van 1 gyereke, ott benn volt a szülésnél. Mi még csak tervezzük, hogy lesz, nekem az első lenne. Kérdeztem, hogy ugye benn lenne velem. Azt mondta neki elég volt egyszer. Egyébként a gyereke anyjával nem nagyon voltak együtt, kb kötelességtudatból maradt vele, mert a nő rászedte, azt mondta nem volt jó nézni azt, ahogy egy nő, akit valamilyen szinten kedvel, szenved. Na a mi kapcsolatunk egészen más, évek óta minden rendben van, tervezzük az esküvőnket, elvileg fontosak vagyunk egymásnak. De ha már nem neki kell megszülnie, meg előtte kihordania, annyit miért nem lehet megtenni, hogy a kezemet fogja, mert azzal segítene. Nem kell a konkrét dolgot nézni premier plánban. Így egy kicsit el is ment a kedvem, nem szeretnék majd egyedül, vagy anyukámmal szülni. Ja, azért azt mondta, ha nagyon akarnám bejönne, de nem élvezné. De nem értem hogy nem lenne kíváncsi, hogy milyen a gyermeke, miután megszületett.
2011. júl. 28. 09:34
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Mondd el neki nyugodtan, hogy te sem élvezed majd a szülést, de meg kell majd szülnöd a gyereket. Amúgy meg milyen már az is, hogy az exével azért maradt bent, mert valamilyen szinten kedveli? A gyerekét szülte épp, mégcsak nem is szerette. Fura egy pasi, kicsit bunkó.
2011. júl. 28. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
67%
Miért nem lehet elfogadni, hogy nem akar bent lenni? Nem jó semmit ráerőltetni a másikra, ezt meg még annyira se. Amikor nekem azt mondta, hogy nem tudja nem biztos magába, jönne is meg nem is, akkor mondtam neki, hogy ne jöjjön. Ettől nem gondolom, hogy rossz ember lenne. nem gondolom, hogy nem szeretne engem, nem várja a kislányunkat. Anno a szüleink idejében nem volt átjáróház ilyen szempontból a szülőszoba. Ők is túlélték. Ne problémázz ezen.
2011. júl. 28. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Az előző kapcsolatában az volt a helyzet, hogy már nem jöttek ki jól a lánnyal, szakítottak, de az utolsó együttlétkor a nő elfelejtette bevenni a bogyóját... merthogy ő már 30 éves, akkor is gyereke lesz, mondta, hogy nem érdekli mit szól a fiú hozzá, ez van. Bunkó akkor lenne, ha nem törődne a gyerekkel, de egyelőre fele fele időt tölt ott és nálunk, s anyuka legszívesebben lepasszolná nekünk, de ez más téma.
2011. júl. 28. 09:46
 4/21 anonim ***** válasza:
100%

Na ez az, amit egyáltalán nem szabad erőltetni. Én mondtam a férjemnek,hogy döntse el ő. Ha mégis úgy dönt,hogy nem, akkor megértem és jön velem anyu szülni.

Nem attól fogja jobban szeretni a gyerekét,hogy ott van! Gondolj bele, akik császárral szülnek, azoknál sincs ott apuka. De az erőltetéssel viszont sok mindent el lehet rontani! Ott áll majd, látszik a fején,hogy bárhol máshol szívesen lenne, nincs ott lelkileg stb. Hát én személye szerint nem erre vágynék!

2011. júl. 28. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Én azt gondolom, azért nem érezte jól magát benn, mert nem szerette a nőt, de nálunk más lenne, de ez csak utána derülne ki.
2011. júl. 28. 09:48
 6/21 anonim ***** válasza:
59%

Hát ha neked szükséged van arra, hogy valaki KELL-ből szorítsa a kezed, akkor hajrá. Olvass utána neten, hogy hány házasság, szexuális élet ment tönkre azért mert a férfi bár bent akart lenni, de később nem tudta ezt feldolgozni. Férjem barátja azt mondta neki anno amikor ő kijött a szülőszobából, hogy nagy élmény, de csak akkor menj ha tényleg akarsz, mert nem könnyű feldolgozni.


2. voltam ismét

2011. júl. 28. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%

Nézd, akkor ha ennyire akarod, erőltesd rá! De gondolom felnőtt férfi, tudja mit akar és mit nem!

Nálunk egy baráti párnál a lány ráerőszakolta, ott veszekedtek a szülőszobán, mert a srác nem bírta, ki akart menni, a lány meg mondta,hogy nehogy otthagyja már stb.

Még rá x hétre is téma volt. Na most jó az,hogy így maradt meg bennük a gyerekük születése?

2011. júl. 28. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Most csak egy elvi gondolat: Nem könnyű feldolgozni... és a nőnek, ő nem mehet ki, hogy bocsi, bejövök ha vége...
2011. júl. 28. 09:55
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
Hidd el, hogy egy jó doki, szülésznő ki is küldi, ha úgy veszi észre rajta, hogy nem szívesen van ott. Nem érzi jól magát. Sokfelől meg lehet közelíteni a dolgokat, de ne mond, hogy neked megnyugtató lesz, ha tudod, hogy ő nem akarja de rákényszeríted.
2011. júl. 28. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
persze, úgy én sem szeretném, csak nem így képzeltem.
2011. júl. 28. 10:02
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!