Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Most örüljek, hogy a párom...

Most örüljek, hogy a párom nem akar benn lenni ha egyszer szülni fogok?

Figyelt kérdés
Neki már van 1 gyereke, ott benn volt a szülésnél. Mi még csak tervezzük, hogy lesz, nekem az első lenne. Kérdeztem, hogy ugye benn lenne velem. Azt mondta neki elég volt egyszer. Egyébként a gyereke anyjával nem nagyon voltak együtt, kb kötelességtudatból maradt vele, mert a nő rászedte, azt mondta nem volt jó nézni azt, ahogy egy nő, akit valamilyen szinten kedvel, szenved. Na a mi kapcsolatunk egészen más, évek óta minden rendben van, tervezzük az esküvőnket, elvileg fontosak vagyunk egymásnak. De ha már nem neki kell megszülnie, meg előtte kihordania, annyit miért nem lehet megtenni, hogy a kezemet fogja, mert azzal segítene. Nem kell a konkrét dolgot nézni premier plánban. Így egy kicsit el is ment a kedvem, nem szeretnék majd egyedül, vagy anyukámmal szülni. Ja, azért azt mondta, ha nagyon akarnám bejönne, de nem élvezné. De nem értem hogy nem lenne kíváncsi, hogy milyen a gyermeke, miután megszületett.
2011. júl. 28. 09:34
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
Háromszor szültem, mindegyik alkalommal bent volt a férjem. De ő bírja, ha rosszul vagyok, ő azt nem bírja, hogyha elhagyom magam miatta. Így nekem nagy segítség volt a szülések alatt, egy picit mindig lendített rajtam. Azonban az első szülésnél még ő is bizonytalan volt. Én úgy gondoltam, hogy van annyira erős a kapcsolatunk, hogy ha érzi, hogy szükségem van rá, akkor ott lesz velem. Ő pedig félt, hogy mit fog látni a szülésből, stb... Azt beszéltük meg, hogy a szülészet közös vajúdójában leül tévézni, én amíg lehet ott vagyok vele, aztán majd meglátjuk. Nos a végén ő kiabált rám, hogy na nyomj már, már látom, hogy barna a haja!!! És én voltam az, aki visszakiabált, hogy azonnal menj onnan!!! Viccet félre téve, az is lehet, hogy majd ő akar ott lenni, és az is lehet, hogy majd téged feszélyez, ha ott lesz. Bízd a jövőre ezt a dolgot, hidd el ha jó a kapcsolatod a férjeddel, úgy is jól sül el a dolog.
2011. aug. 1. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!