Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Császár után mikor már elmúlt...

Császár után mikor már elmúlt egyszer a vérzés, előfordulhat, hogy két hét múlva újra vérzek, és görcsöl a hasam, szédülök?

Figyelt kérdés
Most vagyok a hatodik hétnél, és szoptatok.
2011. aug. 30. 22:02
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia! Én császár után kb 3hétig véreztem, utána szépen lassan abbamaradt, azóta még nem jött meg (4 hónapja szültem, 2hónapja nem szoptatok sajnos). Többet nem tudok mondani, mint hogy menj el a dokihoz, vagy hívd fel, hogy ez normális-e. Vas tablettát szedsz? A szédülés pl lehet a vérszegénység miatt is, nekem kellet, és még most is szedem a Béres Vas tablettát!
2011. aug. 30. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én császár után 5 hétig tisztultam és a 6.héten már úgy mentem kontrollra,hogy menstruáltam!!!És onnantól rendszeres is volt!7 hónapig szoptattam
2011. aug. 31. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!