Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi volt a legrosszabb/legkelle...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi volt a legrosszabb/legkellemetlenebb élményed egy pasival/csajjal?

Figyelt kérdés
2009. júl. 2. 17:00
 1/6 anonim ***** válasza:
73%

Ez a mai nap legjobb kérdése! Nem volt valami extrém az én legrosszabb esetem, de így utólag nagyon szórakoztatónak találom, hát leírom^^

Vakrandi volt, ez már így is elég szépen kezdődik. Egy barátnőm akart összehozni vele, vagy nem is tudom már, valahogy így alakult. A randi tökéletes lett volna, mozi, vacsora, miegymás... Csakhogy rá kellett ébrednem, engem ez a srác kifejezetten taszít. A barátnőm persze ott volt, nem azért, hogy segítsen, ha baj van, hanem hogy jót röhöghessen a drága. Egy órán át szimuláltam rosszullétet egy vadidegen lakásban, mire jött egy busz, amivel kimenekültünk a kínos helyzetből. A srác azóta se tudja, hogy mi volt velem akkor, tökéletesen sikerült átejtés volt, ha nem vesszük bele azt a pár húzós pillanatot utólag a családommalXD De végül jó vége lett, a barátnőmmel csaptunk egy csajbulit és kiröhögtük szerencsétlent a háta mögött. Azóta nem járok vakrandikra ;)

2009. júl. 2. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

:'D ááááá ez durva,de vicces...:D

köszi a választ :))

2009. júl. 2. 17:14
 3/6 anonim ***** válasza:
84%

A legrosszabb az volt, mikor éveken át epekedtem egy srác után, aki vette az adást, és flörtöltünk éveken át egymással, meg még a haverjai is mikor megláttak mondták, hogy "ott a csajod", pedig még életünkben nem beszéltünk.:D Egyik nap felvett az egyik lány haverja msn-re, és megkérdezte, hogy tetszik-e nekem a srác. Mondtam, hogy igen. Azt hittem, hogy azért kérdezi, mert akar tőlem valamit a srác, és majd le fog szólítani, így, hogy tudja, hogy nekem biztosra bejön. Aztán vártam-vártam, és nem lépett. Aztán végül rászántam magam, és felvettem msn-re a srácot. Kiderült, hogy végig (éveken át) csak szivatott, és nem is akar tőlem semmit. Akkor, és utána még hónapokig nagyon szarul éreztem magam ez miatt, de ma már csak röhögök rajta.:)

16/L

2009. júl. 2. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
92%
Eleg kicsi voltam, 13 eves, amikor belzugtam a tesom legjobb haverjaba. A srac kb 16 volt. Nevtelen smseket irogattam neki, de amikor rajott hogy en vagyok, es a tesom is megtudta, na akkor egtem. Kirohogtek, es a srac evekig nem szolt hozzam. Nagyon szegyeltem magam, eveken at. De mar atestem rajta, en is csak rohgok ezen az egeszen. :P
2009. júl. 2. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
79%

Nekem a legrosszabb, és a legjobb élményem ugyanahhoz a sráchoz fűződik.

Egy buszon utaztunk (nap, mint nap) suliba, és észrevettem, hogy akar tőlem valamit. Nagyon helyes volt, úgyhogy először el sem hittem. Egyik nap a buszon leült elém, és pár perccel később hátrafordult, aztán köszönt, hogy "hello". Visszaköszöntem, aztán visszafordult előre.:D Persze nem ez volt a legjobb élményem.:D:D Az még utána jött... Szóval ezek után elkezdett érdekelni, hogy mit is akar tőlem igazából. Mivel az ismerősöm volt iwiw-en (mert megjelölt), küldtem egy levelet az összes ismerősömnek, hogy új msn-címem van, aki akar, az vegyen csak fel.:) Elküldtem a levelet, és két percre rá már fel is vett msn-re.:D Nem hittem volna, hogy fel fog venni (persze reménykedtem, de nem gondoltam volna, hogy tényleg sikerül:D). Msn-en beszélgettünk párszor, aztán egyik nap kiírta msn-re személyes üzenetnek, hogy "(L)szerelmes vagyok". Kb. 2 hétig volt neki kiírva, én meg gondoltam beszerzett egy csajt, úgyhogy én már nem érdeklem... Aztán egyik nap (a két hét után) a buszmegállóban (kb. 1 méterrel arrébb, mellettem állt) nagyon furcsán nézett rám.:D Mintha beteg lett volna. Folyamatosan engem nézett. Nagyon aranyos volt, így visszaidézve.:) Aztán felszálltunk a buszra, és leült mögém (pedig bárhol lett volna még hely). Aztán aznap este msn-en rám írt:

-szia

-szia

-járunk?

Nagyon-nagyon meglepődtem, és féltem, hogy csak szivat, ezért nem tudtam mit írni. Ő ezt nem-nek vette. A beszélgetésünk után rögtön le is szedte a szerelmes vagyok kiírását. Utána nagyon megbántam, hogy nem mondtam rögtön igent. Aztán pár hét, hónap múlva rám jól leoltott msn-en, hogy védje a büszkeségét(mert nem jártam vele:D). Elmondott mindennek. Azt mondta, annyira csúnya vagyok, hogy sosem lesz pasim. Ez adott erőt, hogy túllépjek rajta.

Ez volt életem legjobb, és legrosszabb élménye is.

És most az egyik legjobb haverjával járok. /Nah jah... azt mondta, hogy sosem lesz pasim, most meg a legjobb haverjával járok. Nem gáz.:D/

17/L

2009. júl. 2. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem ez a kettő egyben volt.

Volt egy lány középiskolában akivel igen jó viszonyban voltam, egy nap végülis feljött az ötlet hogy feküdjünk le.. az osztály öltözőjében..

A bonyolítás az volt, hogy a lány írtó hangos volt, és bár délután történt az eset, biztos vagyok benne, hogy legalább száz ember tisztában volt azzal, hogy mi történik abban a bizonyos öltözőben. Többek közt a pár méterre arrébb lévő tanáriban lévők.

Végülis nagyon jól éreztük magunkat, de a stressz beárnyékolta az együttlétet.

2009. júl. 2. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!