Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 18 éves vagyok, a barátnőm 16...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

18 éves vagyok, a barátnőm 16 éves. Április 27-én jött meg neki, általában 24 naponta.3 hónapja vagyunk együtt, én voltam neki az első, ezelőtt kb 1 hónapja. Lehet terhes?

Figyelt kérdés
27-én normálisan megjött neki, minden teljesen rendben volt, eddig talán egy alkalom volt, hogy gumi nélkül csináltuk, nem mentem el benne. Most, csináltuk gumi nélkül, menstruációja után kb 1 héttel, illetve tegnap. (Tegnap volt a 14. nap) Egyszer sem mentem el benne. Ma mondta, hogy fájnak a mellei, és a hasa is fájt (nem görcsölt, fájt), de megvolt fázva ezen a héten, nátha, torokfájás. Lehet terhes?
2012. máj. 12. 15:10
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
matematikailag elképzelhető
2012. máj. 12. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
ha orosz rulettet akar játszani az osztálytársad akkor tegye , egyszer beszopják. de az ő dolguk. amugy meg van a férfinak is előváladéka ami tartalmazhat spermát ez az aktuális érzelmi állapottól is függhet. szóval így rizikózzatok.
2012. máj. 12. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
"Ez az aktuális érzelmi állapottól is függhet." Ezt hogy érted? Amúgy köszönöm a válaszokat!
2012. máj. 12. 16:06
 14/17 anonim ***** válasza:
100%

Hát az értelmi szinteden nem látszik, hogy 18 éves vagy.

De a barátnőd is akkora idióta, mint te.

Mit gondolsz, hogy készül a gyerek? Hát úgy, hogy az ember nem védekezik. Meglepő?

Igen, lehet terhes, főleg úgy, hogy sikerült a "legjobb" időpontban együtt lennetek.

Attól, hogy más nem esett még teherbe egy év alatt, attól a bnőd még teherbe eshet.

Hihetetlen, hogy ennyi logikád van.

HÚZZÁL KOTONT!!!!!!

2012. máj. 12. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Legközelebb tuti az lesz. Akkor mikor "lehet" szexelni,mikor legkevesebb az esélye,hogy baj lesz?
2012. máj. 12. 17:27
 16/17 anonim ***** válasza:
100%
GUMI NÉLKÜL SEMMIKOR NEM LEHET SZEXELNI HA NEM VÉDEKEZTEK MÁSHOGY!!!!!!!!
2012. máj. 12. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Kiváncsi lennék, hogy ha gumira nincs pénzed (vagy talán kényelmetlen a pici farkadra? jajj de megsajnállak mindjárt) akkor a 3 napos tablettára ami kb 10.000 Ft. Vagy az abortuszra ami kb 20.000 Ft (vagy annál több) vagy a gyerekcuccokra (százezrek) lesz-e pénzed? Esetleg mennyire leszel hős szerelmes ha az abortusz után megutál? Istenem h miért nem a hülye idióta pasik szívják meg ha hülye a fiú...NEKED kéne 18 évesen több eszednek lenni!!!! Remélem az apja kinyír ha terhes lesz...megérdemelnéd....!!!!!!!!!!!!!! Hülyegyerek
2012. júl. 8. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!