Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok! Naponta hany férfi...

Lányok! Naponta hany férfi szólít le titeket?

Figyelt kérdés
Hany férfi szólít le titeket ismerkedni? Írjatok kort is.

2012. ápr. 20. 17:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Naponta?

Nem vagyok egy bányarém, de havonta ha egy két srác szólít le.

Bulik alkalmával sokan próbálkoznak, de szerintem ez nem igazán számít bele.

Neked milyen életed lehet ha naponta többen leszólítanak?:D

17n

2012. ápr. 20. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
lehet hogy titkárnő a helyi kocsmában
2012. ápr. 20. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
Mi lesz a következő kérdésed? Hányan dugnak meg naponta?
2012. ápr. 20. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
Évente egy. Átlagos lány vagyok.
2012. ápr. 20. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
61%

Én fiú/férfi vagyok de leírom ahogy gondolom


1. Van aki ha csinosnak is gondol egy lányt, de ennyi nem elég neki ha nem érez semmi olyat, hiszen nem mindenki akar úgy fölszedni egy csajt ha ránézésre nem fogja meg nagyon valami, mert ugye nem mindenki akarna össze jönni mindenkivel akit szépnek gondol.


2. Igaz, sokan vannak akik szimplán besz*riságból nem mernek kezdeményezni a csajoknál.


3. Továbbá nap mint nap mind férfiak mind nők a közlekedés során csak egy apró töredékével találkoznak az ellenkező nem "képviselőiből".


4. És az sem teljesen mindegy hogy ki mennyit mászkál a városban, és milyen, továbbá mikor és mekkora területen.


22/F

2012. ápr. 20. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
egy se 21L
2012. ápr. 20. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
64%
Gondolom azért 69%-ot kaptam, mert nem a kérdésre válaszoltam, de annyi a lényeg hogy csak annyit akartam mondani, hogy akit egy férfi sem szólít le egy nap, vagy egy hét alatt, egyáltalán nem azt jelenti hogy ne lehetne az adott illető egy nagyon vonzó nő, csak hát gondoljunk bele abba is, ha megkérdeznék az összes férfit hogy hány szép lányt szólított le akit szépnek gondolt, általánosságban véve, valószínűleg nem sokat...
2012. ápr. 20. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
....... más részt meg maga a kérdés is hülye, hogy egy nap alatt.... egy csaj hülyét is kapna ha egy nap alatt 20-an leszólítanák.... persze minden nap ugyan az a akárhányan, mert való igaz, hogy nem sokan mennek minden nap máshova dolgozni 100 km-rekkel arrébb, hogy minden nap sok új srác szeme elé kerülnének.
2012. ápr. 20. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
0,0254 fogalmam sincs. Van amikor egy nap 2, van amikor több hétig semmi. Napra nehéz megmondani.
2012. ápr. 20. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
52%

Érdekes lenne a település is. Mondjuk így: főváros, megyeszékhely, kisváros, falu. Én megyeszékhelyen lakom, de az utcán általában a lányok maguk elé merednek és befeszítik az arcukat. Ezen gondolkodtam, ezt miért teszik.

Aki ismerkedni vágyik nyissa ki a szemét a világra.

Amúgy én férfiként inkább szólítok meg egy lányt az utcán, könyvtárban, buszon, bárhol mint egy buliban, persze ha érzek valamit a helyzetben. Általában azt vettem észre, a nők örülnek az ismerkedésnek, de olyanokhoz nem szólok, akik befeszülten merednek maguk elé. De a nők zöme mégis ilyen, miért teszitek?

2012. ápr. 20. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!