Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 18 éves vagyok, a barátnőm 16...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

18 éves vagyok, a barátnőm 16 éves. Április 27-én jött meg neki, általában 24 naponta.3 hónapja vagyunk együtt, én voltam neki az első, ezelőtt kb 1 hónapja. Lehet terhes?

Figyelt kérdés
27-én normálisan megjött neki, minden teljesen rendben volt, eddig talán egy alkalom volt, hogy gumi nélkül csináltuk, nem mentem el benne. Most, csináltuk gumi nélkül, menstruációja után kb 1 héttel, illetve tegnap. (Tegnap volt a 14. nap) Egyszer sem mentem el benne. Ma mondta, hogy fájnak a mellei, és a hasa is fájt (nem görcsölt, fájt), de megvolt fázva ezen a héten, nátha, torokfájás. Lehet terhes?
2012. máj. 12. 15:10
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
78%
ha gumi nélkül csináltátok hogyne lehetne??
2012. máj. 12. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
De nem nagy rá az esély,nem?
2012. máj. 12. 15:14
 3/17 anonim ***** válasza:
A terhesteszt gyorsabban megmondja...
2012. máj. 12. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
csináljatok 2 hét múlva terhességi tesztet
2012. máj. 12. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
78%
menstruáció után egy héttel? TI BARMOK VAGYTOK ? pont peteérés időszakán? kicsi az isten állatkertje..
2012. máj. 12. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
* nagy
2012. máj. 12. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

És milyet érdemes venni? Mert van olyan ugye, ami már 1 heteset is kimutat...

De a mellei fájhatnak attól is,hogy megfog neki jönni,nem? Mert a lányok 85%-ának felborul a hormonháztartása az első után, és ezért jöhet előbb, vagy később is.

2012. máj. 12. 15:25
 8/17 anonim ***** válasza:
A tünetei nem lehetnek a terhesség jelei, ha így érted. (Az túl korai lenne.)
2012. máj. 12. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
erre találták föl a gumit, hogy ezt megelőzd. vagy ha nem dívig a gumi mert ez meg az akkor fogamzásgátló. jézusom hogy lehetnek a fiatalok ilyen idióták. minek játszotok olyat amihez még gyerekek vagytok. ha terhes akkor nagyon benéztétek. legközelebb gondolkodjatok. nem fáj.olcsóbb egy csomag gumi mint az elvetetés vagy egy gyereket felnevelni. és ne legyen ez vitatéma mert aki erről elkezd vitázni az is ugyanolyan agyatlan mint az aki nem gondol előre.
2012. máj. 12. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Például nekem van olyan osztálytársnőm,aki nem szed se fogamzásgátlót, se kúpot nem használ,semmit, és eddig csak gumi nélkül csinálták a barátjával, akivel 1 éve vannak együtt. Mielőtt a srác elélvezne kiveszi a csajból és eddig semmi bajuk nem lett. Vagy ezt csak a szerencsének köszönhetik?

2012. máj. 12. 15:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!